Set vodní dráha Container Port AquaPlay s pohyblivým jeřábem a 3 plachetnice jako dárek

Popis produktu

Set vodní dráha Container Port a k tomu přiložený dárek – 3 plachetnice je skvělá souprava hraček pro chlapce a dívky od 3 let, kteří touží po originálních hračkách, se kterými se vydrží dlouho bavit. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže při koupi setu výrazně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu. Hračky v setu od AquaPlay se vyznačují originálním designem a kvalitou a děti se s nimi naučí hodně o fyzikálních vlastnostech vody.

Vodní dráha AquaPlay Container Port s pohyblivým kontejnerovým jeřábem s 2 figurkami a mlýnem

Vodní dráha pro děti AquaPlay Container Port je originální vodní hračka, se kterou se zabaví děti od 3 do 7 let. Vodní systém na hraní obsahuje postavičku medvídka Bo a postavičku hrošíka Wilmy. K tomu na dítě čeká i skvělý mlýn, vodní kolo, kontejnerová loď, autíčko a originální pohyblivý kontejnerový jeřáb, se kterým si vaše ratolest dosyta vyhraje. Když si dítě vodní dráhu sestaví, jednoduše do ní napustí vodu a veselá hra může začít. S jednou vodní cestou si zahraje pohodlně i několik dětí. Celková výška vodní hry je 25 cm, její rozměry jsou 104*90*25 cm.

Výborným doplňkem vodní hry Container Port je i kontejnerový jeřáb, s pomocí kterého dítě přenese náklad, a směle ho může převézt po vodní dráze na místo určení. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejoriginálnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v barvách modrá, červená a žlutá.

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu104*90*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení52*22*44 cm
Celková délka104 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.