Set vodní dráha AquaPlay `n Go AquaPlay v kufříku s velkými vodním tokem, 3 plachetnice od 3 let

Popis produktu

Set hraček AquaPlay obsahuje 2 vodní hračky ideální na léto: vodní dráhu AquaPlay 'n Go v praktickém kufříku a sadu plachetnic AquaPlay. Hračky jsou v setu za výhodnější cenu, kterou ocení každý rodič. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay 'n Go. Sada plachetnic je kompatibilní s vodní dráhou.

Vodná dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou, pumpou a 4 figurkami

Vodná dráha AquaPlay 'n Go je největší vodní systém na hraní AquaPlay a obsahuje ty nejlepší součásti, které výrobce vymyslel. Vodní hra je vhodná pro děti od 3 do 7 let. Součástí vodní hry jsou zajímavé doplňky: kontejnerová loďka, člun, autíčko, trajekt, jeřáb na překládání nákladu, vodní pumpa s přehradou, 4 veselé figurky - medvídek Bo, hrošice Wilma, kačenka Lotta a žabák Nils. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 160*145*22 cm.

Vodní pumpa AquaPlay je originální součástí dětské vodní hry. Slouží k přesunu vody ze spodní části kanálu do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Děti při hře s vodní hrou AquaPlay pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit.

Pumpa do vodní hry se dá dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká venku. Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Je to částečně přenosný vodní systém, protože se z něj dají odpojit 2 části a celá vodní hra se dá složit do tvaru kufříku.

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, se kterou se děti skvěle zabaví při hře s vodní dráhou. Plachetnici mohou přesouvat po vodě, můstcích a plošinkách, závodit se s ní a zkoumat funkčnost vodní přehrady. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 do 7 let. V tomto setu získáváte 3 plachetnice v barvách modrá, červená a žlutá.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku, zvířátka na hraní
  • vodní pumpa na víření vody
  • 3 kompatibilní plachetnice navíc
  • vyrobený v Německu, navržený ve Švédsku

AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*32*49 cm
Celková délka160 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné