Set vodní dráha AquaPlay 'n Go AquaPlay v kufříku s vodním tokem, loď s vodním dělem, pumpa od 3 let

Popis produktu

V setu hraček AquaPlay najdete až 3 zábavné hračky na zahradu: vodní dráhu AquaPlay 'n Go v praktickém kufříku, loďku s vystřelovacím dělem a vodní pumpu. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay 'n Go. Do vodní dráhy skvěle zapadne loďka s dělem a vodní pumpa, která umožňuje hru více dětí najednou.

Vodní dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou, pumpou a 4 figurkami

Vodní dráha AquaPlay 'n Go je největší vodní systém na hraní AquaPlay a obsahuje ty nejlepší součásti, které výrobce vymyslel. Vodní hra je vhodná pro děti od 3 do 7 let. Součástí vodní hry jsou zajímavé doplňky: kontejnerová loďka, člun, autíčko, trajekt, jeřáb na překládání nákladu, vodní pumpa s přehradou, 4 veselé figurky - medvídek Bo, hrošice Wilma, kačenka Lotta a žabák Nils. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 160*145*22 cm.

Vodní pumpa AquaPlay je originální součástí dětské vodní hry. Slouží k přesunu vody ze spodní části kanálu do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Děti při hře s vodní hrou AquaPlay pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit.

Pumpa do vodní hry se dá dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a pryžového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká venku. Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Je to částečně přenosný vodní systém, protože se z něj dají odpojit 2 části a celá vodní hra se dá složit do tvaru kufříku.

Dětská loď AquaPlay FireBoat s vodním dělem s 10 metrovým dostřelem

Dětská loďka AquaPlay Fireboat je úžasná loďka k vodní dráze AquaPlay, ale vaše děti se s ní skvěle zabaví i samostatně. Dětská loďka s vodním dělem má jedinečnou vlastnost, díky které ji bude milovat každý mrňous od 3 let. Loďka má vodní dělo, které má dostřel až 10 metrů. Do loďky jednoduše naberete vodu a vodní bitva může začít. Loďka AquaPlay má rozměry 16,5*7,5*7 cm a je kompatibilní se všemi vodními drahami AquaPlay.

Vodní pumpa AquaPlay náhradní díl k vodním drahám 1 kus od 3 let

Vodní pumpa AquaPlay představuje skvělý doplněk ke všem vodním drahám značky AquaPlay. Pumpa do vodní hry je náhradní díl AquaPlay, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. Rozměry dětské vodní pumpy jsou 8,5 * 5*21 cm, takže je jako stvořená pro dětské ručky a snadno se s ní manipuluje.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku, zvířátka na hraní
  • 2 vodní pumpy na víření vody
  • loďka s vystřelovacím vodním dělem
  • vyrobený v Německu, navržený ve Švédsku

AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*32*49 cm
Celková délka160 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné