Set vodní dráha AquaPlay AquaPlay 'n Go v kufříku a souprava loděk a člunů od 3 let

Popis produktu

Set hraček AquaPlay obsahuje 2 dokonale sladěné a zábavné vodní hračky: vodní dráhu AquaPlay 'n Go v praktickém kufříku a sadu loděk a člunů AquaPlay. Hračky za zvýhodněnou cenu potěší nejen vaše děti, ale i vaši peněženku. Připravte se na největší dobrodružství s vodní hrou AquaPlay 'n Go. Sada loděk a člunů je kompatibilní s vodní dráhou.

Vodní dráha AquaPlay Aquaplay 'n Go v kufříku s přehradou, pumpou a 4 figurkami

Vodní dráha AquaPlay 'n Go je největší vodní systém na hraní AquaPlay a obsahuje ty nejlepší součásti, které výrobce vymyslel. Vodní hra je vhodná pro děti od 3 do 7 let. Součástí vodní hry jsou zajímavé doplňky: kontejnerová loďka, člun, autíčko, trajekt, jeřáb na překládání nákladu, vodní pumpa s přehradou, 4 veselé figurky – medvídek Bo, hrošice Wilma, kachnička Lotta a žabák Nils. Celková výška vodní hry je 22 cm, její rozměry jsou 160*145*22 cm.

Vodní pumpa AquaPlay je originální součástí dětské vodní hry. Slouží k přesunu vody ze spodní části kanálu do přehrady, která se dá pak otevřít a vypustí vodu spolu s loďkou do další části dráhy. Děti při hře s vodní hrou AquaPlay pozorují pohyb loďky ve vodě, přenášejí náklad pomocí jeřábu, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou přepravují loďku z jednoho místa na druhé. Při takové hře se rozvíjí hlavně logické myšlení, jemná motorika, děti se mohou hodně naučit.

Pumpa do vodní hry se dá dokoupit i jako náhradní díl, aby mělo každé dítě svou vlastní pumpičku na veselou hru. Promyšlené detaily a různé možnosti na hru dělají z AquaPlay jednu z nejzábavnějších hraček pro nejmenší děti. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř hry tedy neprotéká ven. Aquaplay stimuluje i dětskou fantazii a kreativitu. Je to částečně přenosný vodní systém, protože se z něj dají odpojit 2 části a celá vodní hra se dá složit do tvaru kufříku.

Lodě s kontejnery a motorové čluny AquaPlay s hrošíkem a medvědem 7 kusů (kompaktibilní s Duplem)

Sada AquaPlay je fantastická sada doplňků k vodní dráze AquaPlay. Součástí setu jsou: 1 obojživelné autíčko, které dokáže jezdit po suchu i po vodě, 1 kontejnerová loďka s kontejnerem, 1 nákladní loď s kontejnerem, 1 rychlý člun v ohnivě červené barvě a 1 trajekt. Samozřejmě, součástí setu loděk jsou oblíbené postavičky kapitán medvídek Bo a hrošice Wilma. Bo a Wilma se mohou vydat na velké dobrodružství po vodní dráze AquaPlay na 4 druzích loděk.

Charakteristika setu

  • vodní dráha v kufříku, zvířátka na hraní
  • vodní pumpa na víření vody
  • vyrobeno v Německu, navrženo ve Švédsku
  • součástí je kompatibilní sada dopravních prostředků

AquaPlay je špičkový výrobce zajímavých vodních hraček. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola, způsob stavění a pevnost konstrukcí.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu160*145*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení52*32*49 cm
Celková délka160 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...