Set vodní dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružství pod vodopádem a motorové čluny s postavičkami jako Dárek

Popis produktu

Set vodní dráha Adventure Land dobrodružství pod vodopádem s plachetnicemi, člunem a postavičkami jako dárek na první pohled zaujme všechny šikovné děti od 3 let. Tuto sadu hraček se švédským designem nabízíme za akční cenu, takže při koupi setu výhodně ušetříte. Hračky v setu spolu krásně ladí, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zabaví vaše děti na dlouhé roky, přičemž je využijí v interiéru i exteriéru. Výhodou vodních drah AquaPlay je jejich kompatibilita – dají se navzájem propojovat, vytvářet nové vodní cesty pro loďky. Kreativní děti si tak vyzkouší své dovednosti a schopnosti při plánování a výstavbě své vlastní velké dráhy s mnoha funkcemi. Zároveň si rozvíjejí logické myšlení a technickou představivost při hledání nejlepších řešení.

Vodní dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružství pod vodopádem a 2 figurky v horské věži a vodní dělo

Vodní dráha Adventure Land od AquaPlay je špičková vodní hračka, se kterou se zabaví všechny děti již od 3 let. Děti zažijí napínavé dobrodružství s figurkami medvídka Bo a krokodýla Swena na loďkách, se kterými budou směle překonávat vodní překážky. Čeká na ně horské jezero s vodopádem, který děti spouštějí zvednutím stavidla, a v nejvyšší části horské věže se nachází vodní skluzavka, po níž se loďky sklouznou zpět do vodního kanálu. Loďky se ke skluzavce dostanou lodním výtahem. S vodním mlýnem má dítě možnost pohánět proud vody a ovládat tak rychlost pohybu loděk. Odvážní námořníci se potěší plavbě přes jeskyni a kolem nebezpečného ostrova, na kterém se nachází funkční vodní dělo se skrýší pro piráty.

Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů, je vodotěsná, takže se s ní dá hrát v exteriéru i interiéru. Je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vymýšlejí si různá dobrodružství. Vodní systém poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu, děti naplno uplatňují svou fantazii a využijí při hře další doplňky. Hra s vodní dráhou rozvíjí u dětí fantazii a kreativitu. Děti se učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu. S jednou vodní dráhou si zahraje pohodlně i několik dětí na dlouhá léta.

Sada kontejnerová a nákladní loď Aquaplay s hrošicí Wilmou a medvědem kapitánem Bo

Sada AquaPlay obsahuje kontejnerovou a nákladnou loďku se zvířátky, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay. Součástí setu jsou žlutá kontejnerová loď, zelená nákladná loďka s nákladem v podobě kontejnerů, medvídek Bo a hrošice Wilma. Zvířátka jsou na svých loďkách pohodlně usazena a jsou připravena brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Loďky se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětské koupele nebo na hry v bazénu.

Plachetnice Aquaplay Regatta - 1 ks

Plachetnice pro děti AquaPlay Regatta je krásná loďka, která se hodí do každé vodní dráhy AquaPlay. Dětská plachetnice Regatta má rozměry 11*8*10 cm a je vhodná pro všechny děti od 3 let. Plachetnice se hodí i do dětské koupele, hry v bazénu nebo u vody. V tomto setu najdete 1 plachetnici, která potěší každého malého námořníka.

Motorový člun AquaPlay Motorboat 1 kus

Motorový člun Motorboat je skvělý doplněk k dětským vodním drahám AquaPlay a radovat se z něj budou chlapci i děvčata od 3 let. V tomto setu získá dítě 1 motorový člun v krásných barvách. S člunkem AquaPlay zažijí děti ještě více zábavy při hře na kapitány. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, učí se o fyzikálních vlastnostech vody a kormidlují jako skuteční námořníci. Rozměry motorového člunu jsou 11*8*5 cm.

Figurky Aquaplay kachnička Lotta a žabák Nils kompatibilní s Duplem 2 kusy

Sada figurek AquaPlay v sobě ukrývá kachničku Lottu a žabáka Nilse. Na všech vodních drahách značky AquaPlay představují dvojici skvělých pomocníků, kteří budou dětem asistovat při přelévání vody, otevírání hráze či při plavbě loďkou. Díky veselé kachničce Lottě a zelenému žabáku Nilsovi si děti hru s vodní hrou užijí naplno a nebudou se nudit.

AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. AquaPlay obsahuje mnoho věcí, které mohou malí objevitelé zkoumat: princip plavání a potápění, fungování vodní pumpy a vodního kola.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu138*88*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení28*52*51 cm
Celková délka138 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,8 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné