Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby a zvěrolékařský vozík s kufříkem a koťátkem

Popis produktu

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem a zvěrolékařský vozík s kufříkem představují krásnou sadu hraček, se kterou se zabaví děti již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hru na uklízeče a zvěrolékaře, naučí se udržovat pořádek a hravým způsobem zjišťují, jak pečovat o plyšové zvířátko. Díky nádherným doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, logické myšlení a přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby se smetákem lopatkou a 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Cleaning Trolley je moderní sada hraček na úklid, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Dětský úklidový vozík v jemném tyrkysovém provedení s černými detaily upoutá pozornost každého dítěte. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*55 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoli potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje na úklid vždy u sebe. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem dohromady vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti. Špičková úklidová sada všestranně rozvíjí schopnosti dítěte.

Zvěrolékařský vozík s kufříkem Veterinary Trolley Smoby pro plyšové kotě s 8 lékařskými doplňky

Zvěrolékařský vozík Veterinary Trolley od francouzského výrobce Smoby představuje nádherný dárek pro děti od 3 let, které rády pečují o zvířátka. Nádherný vozík v tyrkysovém provedení je vybaven kufříkem, ve kterém se nachází sada 8 doplňků – stetoskop, injekce, nůžky, teploměr, náramek, lahvičky a miska na krmení. Součástí vozíku je i plyšová kočička, kterou si děti mohou přenášet v kufříku – dá se jednoduše přeměnit na přenosný box s praktickými otvory, přes které se kočička bude dívat ven.

Plyšové zvířátko se do boxu dostane přes dvířka, ve kterých je designový otvor ve tvaru kočičky. Velké držadlo ve vrchní části vozíku je přizpůsobeno pro malé dětské ruce, umožňuje snadnou manipulaci. Děti potěší na vozíku i praktická odkládací plocha, která jim poskytne dostatek úložného prostoru pro doplňky, takže je budou mít hned po ruce. Při hře si rozvíjejí fantazii a představivost, jemnou motoriku, napodobují dospělé a učí se, jak se používají různé zvěrolékařské pomůcky. Získají nového plyšového kamaráda, o kterého se budou starat a který s nimi vydrží dlouhá léta. Vozík lze snadno přesouvat díky 2 velkým kolečkům a nízké váze pouhých 1,63 kg.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení39*20*60 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.