Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby a vozík s vysokotlakým čističem

Popis produktu

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem a vozík s vysokotlakým čističem potěší všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hru na uklízeče, naučí se udržovat pořádek a zjišťují, k čemu slouží jednotlivé úklidové doplňky. Díky nim získají realistické zážitky, rozvíjí si jemnou motoriku, logické myšlení a přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby se smetákem lopatkou a 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Cleaning Trolley je moderní sada hraček na úklid, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Dětský úklidový vozík v jemném tyrkysovém provedení s černými detaily upoutá pozornost každého dítěte. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*55 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoli potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje na úklid vždy u sebe. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem dohromady vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti. Špičková úklidová sada všestranně rozvíjí schopnosti dítěte.

Vozík s vysokotlakým čističem Kärcher High Pressure Trolley K4 Smoby s napojením na hadici s vodou

Vozík s vysokotlakým čističem Kärcher od francouzského Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání a pomáhají svým rodičům v domácnosti. Dětský vozík byl vyroben jako replika skutečného vozíku s vysokotlakým čističem K4 od značky Kärcher. Vysokotlaký čistič umožňuje připojení na zahradní hadici, lze na něm nastavit 2 pozice tlaku a dítě se může směle pustit do čištění zahrady, dvora, terasy nebo si jím očistí své oblíbené hračky. Vozík je vybaven 2 kolečky, takže se s ním snadno manipuluje a dítě si jej kdykoli dokáže přemístit na potřebné místo.

Originální žluto-černé barevné provedení s označením značky Kärcher je vyrobeno z odolných plastových materiálů se zaoblenými hranami. Rukojeť je plně přizpůsobena malým dětským ručkám. Dítě díky této skvělé hračce získává správné návyky při úklidu a čištění, asistuje svým rodičům při údržbě kolem domu. Naplno si rozvíjí jemnou motoriku, přibližuje se světu dospělých a získává jistý pocit zodpovědnosti. Hrou s dětskými pracovními nástroji získává sebevědomí, rozvíjí si i logické myšlení. Rozměry produktu jsou 20*19*40 cm.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení39*20*60 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.