Set úklidový vozík Rowenta Smoby s elektronickým vysavačem, žehlicí prkno, elektronická žehlička Clean

Popis produktu

Set hraček úklidový vozík s vysavačem Rowenta a žehlicí prkno se žehličkou Clean je skvělá souprava hraček pro malé pomocníky v domácnosti. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Úklidový vozík děti využijí při pomáhání rodičům, mohou se hrát na dospělé. Žehlička je replikou reálného spotřebiče Tefal a vysavač je replikou vysavače Rowenta, proto je hra na domácí pomocníky velmi realistická. Tyto dětské hračky se zalíbí každému usilovnému děťátku.

Dětský úklidový vozík Smoby Rowenta s elektronickým vysavačem zelený

Smoby úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta je vhodný pro všechny malé pomocníky, kteří rádi doma pomáhají. Úklidový vozík je krásné bílo-zelené barvy, zdobený kytičkami a šedými doplňky. Vysavač Rowenta Artec 2 pro děti je na baterie a po zapnutí vydává realistické zvuky jako skutečný vysavač. Má jednoduché ovládání a v kombinaci s bílo-zelenou barvou a ornamenty květin dokonale ladí s úklidovým vozíkem. Dětský úklidový vozík spolu s vysavačem je vhodný pro všechny děti od 3 let. Díky společnému úklidu se u dětí od malička vytváří smysl pro pořádek.

Úklidový vozík pro děti má dvě kolečka a výšku 59 cm. Je pevný a stabilní a díky své nízké váze a rozměrům 59*41*14 cm je i snadno ovladatelný. Součástí dětského vozíku na úklid je i velká metla na úklid, šedá lopatka na smetí zavěšena na boku vozíku a prášek na čištění, které spolu vytvářejí dokonalý úklidový set. Každý doplněk má na úklidovém vozíku pro děti své místo. Má dvě kolečka, spínač pro zapnutí a vypnutí vysavače a odnímatelnou nádobu. Díky jeho nízké hmotnosti je s ním snadná manipulace a dá se snadno táhnout.

Žehlicí prkno Aqua Clean Smoby s elektronickou žehličkou a 10 doplňky tyrkysové

Smoby žehlicí prkno pro děti s dětskou elektronickou žehličkou je ideální pro malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Díky použití vysoce kvalitních a odolných plastových materiálů vypadá dětská žehlicí prkno velmi autenticky. Součástí setu na žehlení je i 9 doplňků, které vašemu malému pomocníkovi žehlení usnadní a zpříjemní. Díky elektronické žehličce Clean se zvukem bude žehlení probíhat jako ve skutečnosti. Společným žehlením vytváříte u dětí od malička návyky na pořádek a ukazujete jim, že žehlení může být i zábavné.

Rozměry žehlícího prkna pro děti jsou 69*49*23 cm. Dětská žehlicí prkno je provedeno v bílo-zeleno-šedé barevné kombinaci, která spolu dokonale ladí. Deska na žehlení pro děti působí velmi moderně a vypadá skutečně. Deska pro děti má pevnou konstrukci a dá se jednoduše složit. Povrch žehlícího prkna je ozdoben motivem rozkvetlých stromů, díky čemuž bude žehlení pro děti mnohem zábavnější a radostněji. Žehlicí prkno má i stojan na položení žehličky a prostor na připnutí kolíků.

Žehlička funguje na 2 baterie typu AA/LR6, má knoflíky na zapnutí a vypnutí, vydává zvuky napařování jako skutečná žehlička. Set na žehlení pro děti je doplněn i o dva praktické věšáky zelené barvy, na které děti mohou pověsit vyžehlené prádlo. Kromě toho mohou použít 5 kolíčků ve tvaru kvítku zelené barvy, které mají na žehlicím prkně své místo. Součástí výbavy na žehlení pro děti je i rozprašovač. Díky dětské žehlicím prkně s elektronickou žehličkou Clean mohou děti žehlit oblečení přesně jako jejich maminky.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Úklidová souprava s vysavačem a žehlička se žehlícím prknem spolu přicházejí v cenově výhodném a opravdu neodolatelném setu. Zakupte ho svým dětičkám, aby se již od raného věku učili udržovat pořádek a pomáhat vám.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení59*41*14 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,48 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné