Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby a snídaňový set s toasterem a elektronická mikrovlnka

Popis produktu

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem a snídaňový set s toasterem a mikrovlnkou představují vynikající sadu hraček pro děti již od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hru na uklízeče, naučí se pomáhat rodičům v domácnosti a hravým způsobem zjišťují, k čemu slouží kuchyňské spotřebiče. Díky originálním doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, logické myšlení a přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby se smetákem lopatkou a 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Cleaning Trolley je moderní sada hraček na úklid, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Dětský úklidový vozík v jemném tyrkysovém provedení s černými detaily upoutá pozornost každého dítěte. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*55 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoli potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje na úklid vždy u sebe. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem dohromady vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti. Špičková úklidová sada všestranně rozvíjí schopnosti dítěte.

Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast Set Smoby s kávovarem a šálky s lžičkami

Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají na šéfkuchaře. Chlapci a dívky si mohou k snídani vyrobit vlastní kávu a topinky s plastovými spotřebiči, které jsou replikami opravdových spotřebičů Tefal. Po vložení 2 topinek do topinkovače vyskočí samy ven po pár vteřinách. Vaši nejmenší se naučí vyrobit kávu v kávovaru s vyjímatelnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem – nalijí vodu do nádobky, zmáčknou tlačítko a sledují, jak voda stéká do konvice. Součástí sady jsou také 2 šálky a 2 lžičky s moderním designem.

Mikrovlnka se zvukem a světlem Tefal Electronic Microwave Smoby elektronická s croissantem a „cric-crac“ knoflíkem

Elektronická mikrovlnka Tefal Microwave od francouzského výrobce Smoby je vynikající doplněk k dětským kuchyňkám, se kterým si zahrají kluci i dívky již od 3 let. Mikrovlnka je v moderním šedo-bílém provedení s olivovými detaily a nabídne dětem zvukové a světelné funkce, takže se budou při hře na šéfkuchaře cítit ještě realističtěji. Těšit se mohou i na skvělé doplňky – k dispozici budou mít také talířek s croissantem, který si děti mohou připravit v mikrovlnce. Mikrovlnka je vybavena také otočným knoflíkem, vydá mechanický zvuk „cric-crac“. Rozměry produktu jsou 24*13*19 cm, funguje na 2 baterie typu AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení39*20*60 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.