Set úklidový vozík Smoby a elektronický vysavač Rowenta, tabule na kreslení a 72 magnetek

Popis produktu

Set hraček Smoby pro děti obsahuje 3 hračky, ze kterých budou mít radost všechny dětičky od 3 let. V setu si děti najdou dětský úklidový vozík s vysavačem Rowenta, školní tabuli 2v1 a sadu 72 magnetek ve tvaru písmen. S hračkami si dětičky dokáží hrát dlouhé hodiny a zároveň se i něco nového naučí. Hry na povolání jsou pro zdravý vývin dětí velmi důležité.

Dětský úklidový vozík Smoby Rowenta s elektronickým vysavačem a 3 doplňky zelený

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta je vhodný pro všechny malé pomocníky od 3 let, kteří rádi doma pomáhají. Je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Úklidový vozík je v krásné bílo-zelené barvě, zdobený květinkami a šedými doplňky. Vysavač Rowenta Artec II pro děti je na baterie a po zapnutí vydává realistické zvuky jako skutečný vysavač. Má jednoduché ovládání a v kombinaci s bílo-zelenou barvou a ornamenty květin dokonale ladí s úklidovým vozíkem.

Elektronický vysavač Rowenta Artec II pro děti má moderní a svěží provedení, jemné oblé tvary a je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Má dvě kolečka, spínač pro zapnutí a vypnutí vysavače a odnímatelnou nádobu. Díky jeho nízké hmotnosti je s ním snadná manipulace a dá se snadno tahat. Součástí dětského vozíku na úklid je i velký smeták na úklid, šedá lopatka na smetí zavěšená na boku vozíku a prášek na čištění, které spolu vytvářejí dokonalý úklidový set.

Školní tabule pro děti 2v1 magnetická oboustranná se 7 doplňky modrá

Dětská magnetická školní tabule Activity Smoby 2v1 je vhodná pro všechny děti od 3 let se zálibou v kreslení. Z jedné strany je dětská tabule magnetická, takže děti si na ni mohou pomocí magnetů připevnit svá umělecká díla nebo obrázky. Na tuto bílou magnetickou tabuli se dá i psát pomocí fixky, kterou najdete v balení. Druhá strana tabule je klasická černá, přesně taková jako ve škole. Na černou tabuli lze kreslit křídami, které přicházejí v balení spolu s dětskou oboustrannou tabulí.

Celkem má dětská tabule 7 doplňků: 6 barevných kříd a 1 fixku. Má příjemnou barevnou kombinaci žluté a modré barvy. Kromě toho, že se tato dětská tabule dá postavit na stojan jako plátno na malování, lze ji také zavěsit na stěnu. Je to velká výhoda, pokud chcete ušetřit místo v dětském pokoji. S touto hračkou vaše ratolesti nikdy nebudou nudit. Součástí stojanu na dětskou tabuli je box pro uložení kříd a fixek.

Magnetická písmenka pro děti Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusů

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 72 písmeny, čísly a matematickými znaky. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se skládat první slovíčka nebo počítat jednoduché příklady. 72 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen a čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení59*41*14 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,48 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné