Set úklidový vozík s kbelíkem a žehlicím prknem Clean Home Écoiffier a s doplňky

Popis produktu

Set hraček úklidový vozík s kbelíkem a žehlicí prkno se žehličkou je výborná souprava hraček pro všechny šikovné děti od 3 let. Krásná sada hraček je v nabídce za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Děti si zahrají na povolání uklízeče, hrají si na dospělé, a tak si rozvíjejí svou fantazii a představivost. S hračkami se zabaví několik dětí, kamarádi i sourozenci. Naučí se udržovat si pořádek a pomáhají svým rodičům při domácích pracích. Hračky od francouzského Écoiffier se vyznačují vysokou kvalitou a krásným vzhledem.

Úklidový vozík 100% Chef Bubble Clean Écoiffier se smetákem a 9 doplňky

Úklidový vozík 100% Chef se smetákem je ideálním úklidovým vozíkem pro všechny holčičky, které se vyžívají v úklidu a pomáhání při domácích pracích. Ve spodní části vozíku je umístěn zelený kbelík i s rukojetí a praktickým odkapávačem na mop. Na boku dětského úklidového vozíku je zavěšen zelený smetáček spolu s lopatkou. Součástí setu je i mop a velký smeták, které rovněž mají na úklidovém vozíku své místo. Na vrchu dětského úklidového vozíku se nachází polička, která je ideální na odkládání čisticího prostředku. V zadní části vozíku je umístěn sáček na smetí, který je při úklidu velmi užitečný. Všechny doplňky jsou krásné barevně sladěny.

Žehlicí prkno se žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky od 12 měsíců modro-zelené

Dětské žehlicí prkno se žehličkou Clean Home s 2 doplňky je krásná dětská hračka, která je vhodná pro všechny pomocníky v domácnosti od 12 měsíců. Dětský set hraček do domácnosti je v modro-zeleném provedení, přičemž hračky k sobě dokonale ladí i díky modernímu francouzskému designu. Prkno na žehlení je skládací a nezabere mnoho místa. Děti se potěší dětské žehličce s prknem na žehlení, se kterými se mohou pobavit bezpečně a bez obav. Žehlicí prkno pro děti má rozměry 54*21*53 cm.

Děti si při hraní s tímto setem rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. S hračkami do domácnosti se může zabavit i několik dětí, které si při hře zlepšují komunikační schopnosti, fantazii a představivost. Hra s dětským žehlicím prknem a žehličkou dětem přibližuje svět dospělých.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní hračky podle přísných evropských standardů. Écoiffier je známý svým důrazem na atraktivní a moderní design a precizní výrobu svých hraček. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*36*58 cm
Celková výška58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné