Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby a lékařský vozík elektronický s kufříkem

Popis produktu

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem a lékařský vozík s kufříkem dohromady tvoří skvělou sadu hraček, která je vhodná pro děti od 3 let. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží dětem dlouhá léta. Chlapci i dívky si vyzkoušejí hru na uklízeče a lékaře, naučí se udržovat pořádek a hravým způsobem zjišťují, jak fungují lékařské přístroje. Díky těmto doplňkům získají realistické zážitky, rozvíjejí si jemnou motoriku, logické myšlení a přibližují se světu dospělých. Set hraček je vhodný i pro více dětí, zlepšují si jazykové a komunikační schopnosti a snáze si vytvářejí sociální vazby.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Cleaning Trolley Vacuum Cleaner Smoby se smetákem lopatkou a 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Cleaning Trolley je moderní sada hraček na úklid, se kterou se zabaví kluci i holky od 3 let. Dětský úklidový vozík v jemném tyrkysovém provedení s černými detaily upoutá pozornost každého dítěte. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*55 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoli potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje na úklid vždy u sebe. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem dohromady vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti. Špičková úklidová sada všestranně rozvíjí schopnosti dítěte.

Lékařský vozík elektronický Medical Trolley Smoby se zvuky a světlem a 16 doplňky v kufříku

Dětský lékařský vozík Medical Trolley od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro dívky i chlapce od 3 let, kteří si rádi hrají na doktora. Vozík s přístrojem EKG a červeným kufříkem pro dětské lékaře se spoustou lékařských nástrojů je vyhotoven krásné tyrkysovo-červené kombinaci, takže okouzlí děti na první pohled. Lékařský vozík disponuje elektronickým modulem, díky čemuž dokáže svítit a vydávat zvuky, takže děti budou mít ještě realističtější zážitky při hře na lékaře. Vozík je vybaven 2 kolečky, malí doktoři si jej snadno přesunou na potřebné místo a pustí se do vyšetřování pacientů.

Mezi 16 doplňky k vozíku se nacházejí různé druhy lékařského náčiní, mezi nimiž jsou injekce, mechanický teploměr se 3 nastavitelnými hodnotami v různých barvách, stetoskop, nůžky, brýle, otoskop, reflexní kladívko, láhve, náramek, krabičky, zdravotní karty, náplasti a kufřík. Originální EKG přístroj se světlem je vybaven knoflíky s mechanickým zvukem cric-cric, tento lékařský přístroj potěší děti realistickými zvuky, které jsou charakteristické pro měření životních funkcí a srdečního tepu pacienta. Rozměry vozíku jsou 31*32*55 cm, elektronický modul se napájí na 2 baterie typu LR6, které nejsou součástí balení.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*55 cm
Celková výška55 cm
Rozměry balení39*20*60 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2 kg
NoteBattery: 3 x LR44/AG13 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.