Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Clean Smoby a lavice s tabulí Activity

Popis produktu

Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem a školní lavice s tabulí Activity je výborná možnost, jak potěšit všechny děti od 3 let, které milují hry na povolání a také si rády kreslí. Set hraček pro děti spolu krásně barevně i designově ladí a bude je bavit dlouhá léta. Hračky v setu pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, fantazii a představivost. Sada hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách originální francouzský design, bezpečnost a nejvyšší kvalitu díky nejmodernějším výrobním postupům. Set hraček je vhodný i pro hru více dětí.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Vacuum Cleaner Smoby tyrkysový s 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Vacuum Cleaner je moderní sada hraček na úklid, která potěší chlapce i dívky od 3 let. Dětský úklidový vozík je vyhotoven v krásné tyrkysové barvě s oranžovými detaily. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, oranžový kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*56 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoliv potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje pro úklid vždy u sobě. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem spolu vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti.

Školní lavice s odkládacím prostorem a oboustrannou tabulí Activity Smoby s 8 doplňky od 3 let modrá

Dětská školní lavice s odkládacím prostorem a oboustrannou tabulí Activity Smoby je výbornou hračkou pro každé malé dítě od 3 let. Školní lavice s oboustrannou tabulí je vyrobena v krásné zeleno-modré barevné kombinaci. Školní lavice v sobě skrývá originální oboustrannou tabuli, z jedné strany klasickou, určenou pro pěkné dětské kresby s křídou a na druhé straně bílou tabuli, kde se dá psát smazatelnými fixkami. Dítě získá široké pole působnosti, aby si zvolil barvu, kterou nejlépe vystihne svůj záměr a může se pustit do práce. Při své zábavě se školní lavicí a oboustrannou tabulí mu jistě pomůže malý set s přiloženou černou a červenou fixou spolu s různobarevnými křídami.

Školní lavice má robustní a stabilní konstrukci. Dětská lavice má také šikovný úložný prostor, nacházející se pod oboustrannou tabulí, kam si malý umělec může po práci odložit všechny fixky a křídy. Školní lavice disponuje navíc ještě další odkládací plochou nad oboustrannou tabulí, kde si dítě může odkládat všechny pracovní pomůcky, které bude za malou chvíli potřebovat. Oboustranná tabule má i praktický držák, na který se dá připevnit papír a směle si kreslit přímo na něj, případně ho použít jako vzorový obrázek a učit se kreslit podle něj na plochu tabule. Rozměry dětské školní lavice jsou 55*58*54 cm.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozměry balení38*19*58 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,9 kg
PoznámkaBattery: 3 x LR44 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné