Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem Clean Smoby a pečovatelské centrum s panenkou

Popis produktu

Set úklidový vozík s elektronickým vysavačem a pečovatelské centrum s panenkou je moderní sada hraček pro děti od 3 let. Set hraček pro děti spolu krásně barevně i designově ladí a bude je bavit dlouhá léta. Hračky v setu pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, přibližují se světu dospělých, učí se péči o druhé. Sada hraček je v nabídce za akční cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách originální francouzský design, bezpečnost a nejvyšší kvalitu díky nejmodernějším výrobním postupům. Set hraček je vhodný i pro hru více dětí.

Úklidový vozík s elektronickým vysavačem Vacuum Cleaner Smoby tyrkysový s 9 doplňky

Úklidový vozík pro děti Vacuum Cleaner je moderní sada hraček na úklid, která potěší chlapce i dívky od 3 let. Dětský úklidový vozík je vyhotoven v krásné tyrkysové barvě s oranžovými detaily. Touto realistickou hračkou uděláte radost malým pomocníkům, kteří rádi doma pomáhají. Vozík na úklid nabízí pro malé pomocníky v domácnosti sadu 9 doplňků: elektronický vysavač, který vydává při vysávání reálné zvuky, velký smeták na zametání, lopatku, smetáček, mop na podlahy, houbičku, oranžový kbelík na vodu a dvě repliky čisticích prostředků.

Vozík pro děti je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Je pevný a stabilní. Výška úklidového vozíku je 56 cm a jeho celkové rozměry jsou 31*32*56 cm. Úklidový vozík si dítě díky 2 kolečkům snadno přemístí kamkoliv potřebuje, a tak má všechny potřebné nástroje pro úklid vždy u sobě. Vysavač barevně ladí s celým úklidovým setem. Má oblé tvary a funguje na 3 baterie LR44, které jsou součástí balení. 9 doplňků s elektronickým vysavačem a vozíkem spolu vytvářejí dokonalý úklidový set pro děti.

Pečovatelské centrum elektronické Violette Baby Nurse Smoby s 30 cm čurající panenkou a 24 doplňky

Pečovatelské centrum pro panenky Baby Nurse s panenkou je skvělou hračkou pro malé dívky. Součástí centra je i tablet, pomocí kterého vaše dítě sleduje denní program pro hlídání panenky. Tablet světélkuje a vydává různé zvuky, čímž upozorňuje malou maminku na její povinnosti, které je třeba při péči o panenku udělat. Elektronický tablet nemusí být připevněn k centru, a tak malá maminka kdykoliv ví, že ji její panenka potřebuje. Celé pečovatelské centrum pro panenky je provedeno v odstínech růžové barvy, která je doplněna šedou a postýlka je ozdobena pěknými dekoracemi motýlků. Hračka je pro děti ve věku od 3 let a jeho součástí je i panenka ve velikosti 32 cm.

Baby Nurse elektronické pečovatelské centrum od Smoby disponuje výsuvnou zásuvkou, do které je možné uložit bohatou výbavu, která obsahuje lahvičky s léky, teploměr, potraviny, lžičky a podobně. Krásným doplňkem je kolotoč zavěšený nad postýlkou panenky. Pečovatelské centrum je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný, ale příjemný na dotek. Je vysoké 50 cm, široké 39 cm a dlouhé 54 cm. Baterie 2 x LR03/1,5V potřebné pro elektronický tablet nejsou součástí balení. Pečovatelské centrum je zdrojem nekonečné zábavy, ale kromě toho dítě získá i základy péče a naučí se odpovědnosti. Elektronické funkce hračky Smoby udělají hru s panenkou ještě více poutavější a reálnou.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*32*56 cm
Celková výška56 cm
Rozměry balení38*19*58 cm
Celková délka31 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,9 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné