Set trenažér elektronický Vesmír Space Driver Smoby s pracovním kamionem Black&Decker

Popis produktu

Trenažér elektronický Vesmír Space Driver a pracovní kamion Black&Decker od francouzského Smoby potěší a zabaví všechny chlapce a dívky již od 3 let. Originální set hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Hračky Smoby spolu barevně i designově ladí, ozdobí každý dětský pokojíček a zabaví se s nimi více dětí. Zahrají si hry na kapitány vesmírné lodi, budou objevovat tajemství vesmíru a také si vyzkouší práci techniků a konstruktérů, přičemž mají k dispozici skvělý pracovní kamion se spoustou doplňků.

Trenažér elektronický Vesmír Space Driver Smoby s rolující mapou se zvukem a světlem

Trenažér elektronický Space Driver od francouzského Smoby je tím nejlepším dárkem pro každé dítě od 3 let, které touží objevovat okolní vesmír. Nádherný černobílý simulátor vesmírné lodi je vybaven nastavitelným ergonomickým sedadlem ve 3 polohách, mechanickými pedály a brzdou. Při překonávání rychlosti světla budou mít malí piloti a pilotky k dispozici elektronický volant, který je vybaven pohyblivou animovanou vesmírnou mapou, přes kterou budou bezpečně sledovat svůj postup v neznámých galaxiích.

Volant nabídne dětem řadu světelných a zvukových efektů. Při každém startu musí otočit knoflíkem a při točení volantu se spolehnou na světelnou signalizaci (vlevo/vpravo). Na volantu mají indikátor rychlosti (2 rychlosti), množství tlačítek pro různé simulace a reproduktor, který vydává až 15 zvuků. Vesmírná loď je vyrobena z prvotřídních plastových materiálů, její oblé tvary a design připomínají skutečnou meziplanetární loď. Děti se v trenažéru budou cítit jako skuteční vesmírní kapitáni, vydrží si s ním hrát celé roky. Rozměry trenažéru jsou 85*36*57 cm.

Kamion s pracovním kufříkem Black&Decker Truck Smoby a 60 doplňků s nářadím

Kamion s pracovním kufříkem od renomovaného francouzského výrobce Smoby je skvělá hračka pro kluky od 3 let. Originální motiv Black&Decker zaručeně potěší každého malého řemeslníka, který si bude moct sám sestavit na nákladní plošině jeřáb se závěsnou plošinou. Celý dětský tahač lze skládat a rozkládat a dítě má k dispozici bohatou sadu 60 doplňků, mezi kterými se nacházejí šrouby, šroubovák, klíč a další pomůcky pro montáž jeřábu. Na nákladní plošině se nachází přenosný kufřík s doplňky, který lze snadno přenášet díky praktické rukojeti. Kamion v krásném oranžovo-černém provedení zabaví vašeho chlapečka na dlouhé hodiny.

Dětský kamion s nákladní plošinou a jeřábem je vynikající dárek pro kluky, kteří si rádi hrají na mechaniky a konstruktéry. Na přenosném kufříku se nachází logo Black&Decker, kamion působí realistickým dojmem. Chlapci se při hře na automechaniky nejen výborně zabaví, ale také získávají pocit zodpovědnosti, učí se pracovat s rozličným nářadím, rozvíjejí si technickou představivost a logické myšlení. Manipulací s nářadím si zlepšují také jemnou motoriku a celkovou pohybovou zručnost. Kamion pro děti je má celkovou délku 43 cm, jeho rozměry jsou 43*14*18 cm. Nenabízí elektronické funkce.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem špičkové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu85*36*57 cm; 43*14*18 cm
Celková výška57 cm; 18 cm
Rozměry balení50*20*50 cm; 45*16*21 cm
Celková délka85 cm; 43 cm
Na bateriiAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,7 kg; 1,3 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Barvabiela,oranžová,čierna
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.