Set traktor na šlapání Farmer XL Smoby s přívěsem a kolečko

Popis produktu

Set dětského traktoru Farmer XL Smoby a kolečka Écoiffier je fantastická hračka na hru venku, pro všechny děti, které milují pohyb a hru na čerstvém vzduchu. Kolečko a šlapací traktor k sobě dokonale barevně ladí a nádherně se doplňují. Ozvláštní každou dětskou hru, dá se s nimi zabavit dlouhé hodiny. Hračky Smoby a Écoiffier jsou dlouhá léta oblíbené mezi všemi dětmi, jsou zárukou kvality, bezpečnosti a nikdy nekončící zábavy. Jsou dokonalým spojením francouzského smyslu pro detail a originalitu. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte.

Dětský traktor Farmer XL Smoby s přívěsem červený

Smoby dětský traktor Farmer XL na šlapání s pedály je jedinečným červeným traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Velikostí je větších rozměrů než kterýkoliv jiný traktor. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti Farmer XL je proveden v barevné kombinaci červené, šedé a černé barvy s černými pevnými koly a červenou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může vozit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu. Kapota traktoru je otevíratelná, což traktoru přidává na realistickém designu. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého chlapce, se kterou zažije množství zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm šlape do pedálů a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor s vyklápěcí kapotou je hračka snů pro každého chlapce.

Dětské kolečko Écoiffier od 18 měsíců červené

Dětské kolečko v zářivé červené barvě, které se výborně hodí k traktoru, je zábavná hračka pro malé zahradníky a pomocníky v domácnosti. Do kolečka s jedním kolem si děti mohou naložit své oblíbené hračky nebo jiný náklad. Hrají si na různá povolání, například na stavaře nebo zahradníky a rozvíjejí tak svou fantazii a kreativitu. Kolečko pro děti je výborným doplňkem pro budoucí velké zahrádkáře, prakticky přichází v balení spolu s traktorem na šlapání. Jeho výrazná červená barva upoutá oči každého dítěte. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. 

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Barvy jsou velmi odolné, chráněné před vnějšími vlivy, proto hračka na hru venku Smoby je zářivá jako v den koupě po dlouhou dobu. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé řidiče. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Souprava traktoru a kolečka od francouzských výrobců Smoby a Écoiffier je velmi cenově výhodná.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné