Set traktor na šlapání Claas Farmer XL Žába Smoby s přívěsem a kolečko s kbelík setem Hrad

Popis produktu

Set unikátního dětského traktoru Claas Farmer XL Žába s přívěsem a kolečka s kbelík setem pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky v setu se vzájemně barevně, jakož i designově ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Cenově zvýhodněný set hraček vás překvapí akční cenou, díky které ušetříte, a vaše děti se mohou těšit na hodiny skvělé zábavy.

Dětský traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem zelený

Dětský traktor Claas Farmer XL je úžasné dětské vozidlo, které je splněným snem každého kluka. Který chlapec netouží po řízení vlastního traktoru. Traktor Smoby má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Je vhodný pro děti od 3 let. Zeleno-černé zbarvení a masivní konstrukce mu dodávají realistický ráz. Dětský traktor je na šlapání, děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Na volantu se nachází klakson, kterým malí traktoristé ohlašují svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Výborným doplňkem traktoru Smoby je přívěs v zadní části, na který si děti mohou naložit svůj náklad. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 141 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Šlapáním do pedálů se posiluje svalstvo na nohách. Hra na traktoristy také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Kolečko se dvěma koly Garden&Seasons Écoiffier od 18 měsíců

Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffierse zvukem a funkcemi od 18 měsíců so zvukom a funkciami od 18 mes

Nákladní auto Zahradník Garden&Seasons Écoiffier se 7 potřebami pro zahradníka od 18 měs

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Écoiffier je známý francouzský výrobce dětských hraček a je zárukou vysoké kvality.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...