Set traktor na šlapání Farmer XL s přívěsem Smoby a opasek Auta 3 s nářadím a kapsičkou na zip jako dárek

Popis produktu

Set dětský traktor Farmer XL s přívěsem a dárekopasek Auta 3 s nářadím a kapsičkou na zip překvapí a potěší všechny děti od 3 let, které milují hry na farmáře a opraváře. Set hraček spolu barevně i designově ladí, děti si s ním vydrží hrát dlouhá léta. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže při nákupu výhodně ušetříte. Hračky v setu rozvíjejí u dětí motorické funkce, fantazii a představivost. Francouzský výrobce Smoby je známý produkcí kvalitních hraček s originálním designem. S hračkami v setu se výborně zabaví i několik dětí.

Traktor Farmer XL Smoby s přívěsem červený

Traktor Farmer XL na šlapání s pedály je jedinečným červeným traktorem pro děti s vlečkou a otevíratelnou kapotou. Velikostí je větších rozměrů než kterýkoliv jiný traktor. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti Farmer XL je vyhotoven v barevné kombinaci červené, šedé a černé barvy s černými pevnými koly a červenou vlečkou. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může vozit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu. Kapota traktoru je otevíratelná, což traktoru přidává na realistickém designu. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého chlapce, se kterou zažije množství zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm šlape do pedálů a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor s vyklápěcí kapotou je hračka snů pro každého chlapce.

Opasek Auta 3 Smoby s nářadím a kapsičkou na zip

Opasek pro děti s nářadím Smoby a kapsičkou na zip potěší všechny děti, které mají rády pohádku Auta. Opasek s dětským nářadím je praktická a pěkně zpracovaná hračka. Je vhodná zejména pro chlapečky, kteří si rádi hrají s autíčky a pracovním nářadím. S touto hračkou bude z dítěte malý automechanik. Celý opasek se nese v duchu známé pohádky Auta 3, která je u dětí velmi populární a hned si ho zamilují. Díky nastavitelné přezce se dá nastavit na jakoukoliv velikost. Malý automechanik si díky krásnému opasku může své pracovní nářadí nosit všude s sebou.

Je vyhotoven v pěkné červené a černé barevné kombinaci. Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný a příjemný na dotek. Vytvarované je tak, aby ho malé dítě vědělo s jistotou a správně uchopit a hrát se s ním. Nechybí kladívko, jednoduchý šroubovák či kloubový klíč. Děti se naučí pracovat s novým nářadím, které jim zároveň pomáhá rozvíjet jemnou dětskou motoriku a představivost.

Francouzská společnost Smoby je producentem kvalitních plastových hraček pro děti různých věkových kategorií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii a upoutají každé nejmenší děťátko.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvačervená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné