Set traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem a batoh s nářadím Auta 3 s autíčkem

Popis produktu

Set traktor na šlapání Claas Farmer XL s přívěsem a batoh s nářadím a autíčkem potěší každé dítě od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si na farmáře a automechaniky. Sada hraček je v nabídce za sníženou cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem zelený

Traktor Claas Farmer XL je úžasné dětské vozidlo, které je splněným snem každého kluka. Který chlapec netouží po řízení vlastního traktoru. Traktor Smoby má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Je vhodný pro děti od 3 let. Zelenočerné zbarvení a masivní konstrukce mu dodávají realistický ráz. Dětský traktor je na šlapání, děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Na volantu se nachází klakson, kterým malí traktorista ohlašuje svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Výborným doplňkem traktoru Smoby je přívěs v zadní části, na který si děti mohou naložit svůj náklad. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 141 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Šlapáním pedálů se posiluje svalstvo na nohách. Hra na traktoristy také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Batoh pro děti s nářadím Auta 3 Smoby a skládacím autíčkem McQueen

Dětský batoh s nářadím a skládacím autíčkem Smoby přichází v motivu a s licencí populární dětské pohádky Auta – Cars. V batohu čeká na kluky příjemné překvapení – dětské nářadí a autíčko McQueen, které si mohou opakovaně rozkládat a skládat. Praktický batoh s autíčkem a nářadím je vhodný pro děti od 3 let, které si rády hrají s autíčky a nářadím a touží po vlastní pracovní dílničce. S touto hračkářskou sadou bude z dítěte malý automechanik, který si poskládá své vlastní autíčko. Souprava s nářadím Smoby je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a dlouho vydrží. Hračky jsou zároveň vyrobeny s ohledem na bezpečnost, proto jsou všechny tvary zaoblené a závodník si tak může bez obav hrát.

Batoh je vyhotoven krásné červené a černé barvě, která je typická pro pohádku Auta 3. Součástí batohu jsou šroubováky potřebné k sestavení autíčka McQueen. Nářadí je vyrobeno z kvalitního plastu, který je odolný a příjemný na dotek. Vytvarováno je tak, aby ho malé dítě umělo s jistotou a správně uchopit a hrát si s ním.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. 

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné