Set traktor na šlapání Claas Farmer XL s přívěsem Smoby a autodráha Vroom Planet Mega Jump

Popis produktu

Set traktor na šlapání Claas Farmer XL s přívěsem a autodráha Vroom Planet Mega Jump perfektně zabaví všechny děti od 3 let. Hračky v setu spolu krásně barevně i designově ladí a děti si s nimi vydrží hrát dlouhá léta. Hračky Smoby pomáhají rozvíjet komunikační a jazykové schopnosti dětí, hrají si na závodníky a farmáře. Sada hraček je v nabídce za akční cenu, takže při nákupu ušetříte. Výrobce Smoby spojuje v hračkách nejvyšší kvalitu a pravý francouzský design, který se zalíbí každému dítěti. Set hraček je vhodný pro hru více dětí.

Traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem zelený

Traktor Claas Farmer XL je úžasné dětské vozidlo, které je splněným snem každého kluka. Který chlapec netouží po řízení vlastního traktoru. Traktor Smoby má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Je vhodný pro děti od 3 let. Zelenočerné zbarvení a masivní konstrukce mu dodávají realistický ráz. Dětský traktor je na šlapání, děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Na volantu se nachází klakson, kterým malí traktorista ohlašuje svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Výborným doplňkem traktoru Smoby je přívěs v zadní části, na který si děti mohou naložit svůj náklad. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 141 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Šlapáním pedálů se posiluje svalstvo na nohách. Hra na traktoristy také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákající se dvěma autíčky

Autodráha Vroom Planet Mega Jump z dílny francouzského výrobce Smoby je unikátní autodráha pro děti od 18 měsíců. Dětská autodráha je v zářivých barvách se 2 autíčky, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Spouštění autíček po autodráze vysoké až 67 cm je velkou zábavou pro všechny milovníky motorových vozidel. Nejmenší chlapci mohou u 67 cm vysoké veselé autodráze stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlé a nebezpečné závody. Strmý spád na začátku modré dráhy nebo vysouvací vysoký můstek na žluté závodní dráze jsou zárukou vzrušujících závodů. Prudká zatáčka i kruhová smyčka, přinášejí napětí, které autíčko dorazí do cíle jako první.

Autodráha pro chlapce má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Kaskadérské kousky veselých autíček však pokračují i v cílové rovince, kde opět musí zvládnout vysoký doskok. V případě poruchy je šikovný mechanik může opravit na stanovišti, kde je připraven i stojan na natankování. Autodráhou Vroom Planet se dvěma skákajícími autíčky darujete dětem hodiny veselé a vzrušující zábavy. Rozměry této zábavné hračky jsou 75*73*67 cm, přičemž celková délka je 75 cm.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě. 

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné