Set traktor šlapací Claas Farmer XL Žába Smoby s přívěsem a kolečko

Popis produktu

Set dětského traktoru Class Farmer XL Žába a kolečka Écoiffier je fantastická hračka na hru venku, pro všechny děti, které milují pohyb a hru na čerstvém vzduchu. Kolečko a šlapací traktor pro děti k sobě dokonale barevně ladí a nádherně se doplňují. Ozvláštní každou dětskou hru, dá se s nimi zabavit dlouhé hodiny. Hračky Smoby a Écoiffier jsou dlouhá léta oblíbené mezi všemi dětmi, jsou zárukou kvality, bezpečnosti a nikdy nekončící zábavy.

Dětský traktor na šlapání Claas Farmer XL Smoby s přívěsem zelený

Dětský traktor Claas Farmer XL je úžasné dětské vozidlo, které je splněným snem každého kluka. Který chlapec netouží po řízení vlastního traktoru. Traktor Smoby má realistický design a je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Je vhodný pro děti od 3 let. Zeleno-černé zbarvení a masivní konstrukce mu dodávají realistický ráz. Dětský traktor je na šlapání, děti ho ovládají jednoduše šlapáním pedálů a pomocí volantu. Na volantu se nachází klakson, kterým malí traktoristé ohlašují svůj příjezd. Jízda na dětském traktoru je velmi pohodlná díky nastavitelnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, děti se neunaví ani během dlouhého sezení.

Výborným doplňkem traktoru Smoby je přívěs v zadní části, na který si děti mohou naložit svůj náklad. Zadní vlečka má 2 kolečka, v případě potřeby se dá odpojit. Traktor má řetězový pohon, jeho nosnost je 30 kg. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě nesedí vysoko nad zemí. Délka traktoru je 141 cm. Má pevnou plastovou konstrukci. Kola traktoru jsou ovládána pomocí volantu, přesně jako na opravdovém traktoru. Jízda na traktoru je velmi zábavná hra, ale pomáhá také s fyzickým rozvojem dítěte. Šlapáním do pedálů se posiluje svalstvo na nohách. Hra na traktoristy také rozvíjí dětskou fantazii a představivost.

Dětské kolečko Écoiffier od 18 měsíců zelené

Dětské kolečko v zelené barvě, které se výborně hodí k traktoru, je zábavná hračka pro malé zahradníky a pomocníky v domácnosti. Do kolečka s jedním kolem si děti mohou naložit své oblíbené hračky nebo jiný náklad. Hrají si na různá povolání, například na stavbaře nebo zahradníky a rozvíjejí tak svou fantazii a kreativitu. Kolečko pro děti je výborným doplňkem pro budoucí velké zahrádkáře, prakticky přichází v balení spolu s traktorem na šlapání. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Barvy jsou velmi odolné, chráněny před vnějšími vlivy, proto hračka na hru venku Smoby je zářivá jako v den koupě po dlouhou dobu. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé řidiče. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu. Set traktoru Smoby a kolečka Écoiffier je dokonalým spojením francouzského citu pro krásu a jedinečnost za výhodnou cenu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu141*44*53 cm
Celková výška53 cm
Rozměry balení80*40*45 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka141 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost6,9 kg
Nosnost30 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...