Set toaster Mini Tefal Smoby a ruční mixér, tlakový hrnec, ponorný mixér a potraviny

Popis produktu

Set hraček do kuchyňky představuje ideální soupravu hraček pro kuchtíky a kuchařky. Zahrnuje v sobě: toaster, ruční mixér, tlakový hrnec a ponorný mixér Tefal od výrobce Smoby a potraviny v síťce od francouzského výrobce Écoiffier. V hračkách těchto kvalitních výrobců se spojuje francouzský šarm s léty ověřenou kvalitou a bezpečností při výrobě. Moderní design a realistické prvky na spotřebičích Tefal upoutají každé dítko, které miluje hry na kuchaře. Écoiffier sada potravin se pěkně hodí ke spotřebičům Tefal a spolu zapadnou do každé kuchyňky. Děti potěší hračky v tomto setu a rodiče zase cenově výhodná nabídka, díky které při koupi setu 5 hraček ušetří.

Topinkovač Tefal Express Smoby s topinkami bílý

Dětský toaster Mini Tefal Express od Smoby je proveden v krásné bílo-oranžové barevné kombinaci s realistickým designem. Topinkovač pro děti je dokonalým doplňkem do dětské kuchyňky. Je mechanický, po vložení topinek a stisknutí spínače jsou topinky za chvilku hotové. Spouští se bočním spínačem oranžové barvy. Plastové materiály toaster pro děti Smoby Mini Tefal Express jsou pevné a odolné. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek. Tento unikátní doplněk je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry dětského toasteru jsou 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami, které připomínají reálné domácí spotřebiče, se dítě učí, jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí.

Tlakový hrnec Tefal Clipso Smoby s červenou pokličkou

Smoby dětský tlakový hrnec Mini Tefal je proveden v kombinaci bílé, oranžové a šedé barvy. Působí velmi pěkně a realisticky, dá se mechanicky otevírat a zavírat. Tlakový hrnec pro děti má na vrchu píst na uvolnění tlaku. Je to jedinečný doplněk do dětské kuchyňky, který hře dodá jedinečný charakter. Po otočení spínače vydává zvuky. Plastové materiály tlakového hrnce pro děti Mini Tefal jsou pevné a odolné. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek. Děti hru s realistickými hračkami milují, při hře napodobují dospělé. Rozměry hrnce jsou 19*19*12 cm. Tento tlakový hrnec je vhodný pro děti již od 3 let věku.

Dětský ruční mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Dětský ruční mixér Mini Tefal je moderní hračka pro děti, která se hodí do každé dětského kuchyňky. Mixér je proveden v krásné modré barvě a obsahuje jeden pár metliček na šlehání šedé barvy, které se dají vyndavat. Dětský mixér je zhotoven z pevného a odolného plastu, je lehký a praktický. Na vrchu má mixér bílá a šedá tlačítka a na boku mixéru je logo mini Tefal. Tyto a jiné detaily výtečně podtrhují jeho realistický vzhled. Rozměry dětského mixéru mini Tefal jsou 11*5*17 cm. Mixér pro děti potěší všechny děti, které si rády hrají na kuchaře a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky.

Dětský ponorný mixér Mini Tefal Swing Smoby s nádobou bílý

Smoby ponorný mixér Mini Tefal Swing je krásný doplněk do dětské kuchyňky. Je to licencovaný produkt značky Tefal. Má realistický vzhled s mechanickým spínačem. Ponorný mixér pro děti s nádobkou má výšku 19 cm, a je proveden v krásné bílé barvě. K ponornému mixéru patří i nádoba. Hračka je přizpůsobena pro děti od 3 let. Je to kvalitní francouzský výrobek od společnosti Smoby. Dětské doplňky do kuchyňky dělají hru ještě zajímavější.

Ovoce a zelenina 100% Chef Écoiffier v síťce od 18 měsíců

Écoiffier dětský set s ovocem a zeleninou 100% Chef zabalený v praktické síťce je ideálním a vhodným doplňkem do každé dětské kuchyňky. Dětské ovoce a zelenina v síťce jsou vyrobeny z plastových materiálů, které jsou charakteristické a typické vysokou kvalitou, odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Sada potravin je vhodná pro děti od 18 měsíců. Dětský set s potravinami v síťce je velmi oblíbený doplněk do dětské kuchyňky a vaše děťátko se naučí rozeznávat základní druhy ovoce a zeleniny.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Další kvalitní výrobce z Francie je Écoiffier, který nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier mají certifikáty kvality, procesy výroby hraček jsou přísně kontrolovány a jsou proto velmi kvalitní. Sada dětských kuchyňských spotřebičů Tefal se krásně doplňuje s potravinami Écoiffier a spolu tvoří vynikající soupravu doplňků do kuchyňky. Souprava hraček do kuchyňky je vhodná pro kluky i holčičky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*5,5*7,8 cm
Rozměry balení18*7*15 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,19 kg
Barvabílá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...