Set toaster Mini Tefal Smoby ruční mixér, tlakový hrnec a potraviny v síťce

Popis produktu

Set hraček do kuchyňky představuje ideální soupravu hraček pro kuchtíky a kuchařky. Zahrnuje v sobě: toaster, tlakový hrnec a ruční mixér Tefal od výrobce Smoby a potraviny v síťce od výrobce Écoiffier. V hračkách těchto kvalitních výrobců se spojuje francouzský šarm s léty ověřenou kvalitou a bezpečností při výrobě. Moderní design a realistické prvky na spotřebičích Tefal upoutají každé dítko, které miluje hry na kuchařů. Ecoiffier sada potravin se pěkně hodí ke spotřebičům Tefal a spolu zapadnou do každé kuchyňky. Děti potěší hračky v tomto setu a rodiče zase cenově výhodná nabídka, díky které při koupi setu 4 hraček ušetříte.

Topinkovač Tefal Express Smoby s topinkami bílý

Smoby dětský toaster Mini Tefal Express je proveden v krásné bílo-oranžové barevné kombinaci s realistickým designem. Tento doplněk do dětské kuchyňky je mechanický. Po vložení topinek a stisknutí spínače jsou topinky ochvíľku hotové. Spouští se bočním spínačem oranžové barvy. Je to úžasný doplněk dětské kuchyňky. Děti se rádi hrají na přípravu snídaně nebo svačiny. Plastové materiály toasteru pro děti Tefal Express jsou pevné a odolné. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek. Tento unikátní doplněk je vhodný pro děti od 3 let. Rozměry dětského toasteru jsou 15,5*5,5*7,8 cm. Hrou s hračkami které připomínají reálné domácí spotřebiče se dítě učí jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí.

Tlakový hrnec Tefal Clipso Smoby s červenou pokličkou

Smoby dětský tlakový hrnec Mini Tefal je proveden v kombinaci bílé, oranžové a šedé barvy. Působí velmi pěkně a realisticky, dá se mechanicky otevírat a zavírat. Tlakový hrnec pro děti má na vrchu píst na uvolnění tlaku. Je to ideální doplněk do kuchyňky. Po otočení spínače vydává zvuky. Smoby je francouzský výrobce, který produkuje unikátní hračky, které splňují všechny evropské bezpečnostní normy. Děti hru s realistickými hračkami milují, při hře napodobují dospělé. Rozměry hrnce jsou 19*19*12 cm. Tento tlakový hrnec je vhodný pro děti již od 3 let věku.

Dětský ruční mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Dětský ruční mixér Mini Tefal je moderní hračka pro děti, která se hodí do každého dětského kuchyňky. Mixér je proveden v krásné modré barvě a obsahuje jeden pár metliček na šlehání šedé barvy, které se dají vybírat. Dětský mixér je zhotoven z pevného a odolného plastu, je lehký a praktický. Díky zaobleným hranám je také velmi bezpečný a je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na vrchu má mixér bílé a šedé tlačítka a na boku mixéru je logo Mini Tefal. Tyto a jiné detaily výtečně podtrhují jeho realistický vzhled. Rozměry dětského mixéru mini Tefal jsou 11*5*17 cm.

Dětské potraviny do kuchyňky Bubble Cook Écoiffier od 18 měsíců

Écoiffier dětský set s potravinami Bubble Cook je zabalen v praktické síťce. V síťce se nacházejí všechny důležité potraviny, které by neměly chybět v žádné dětské kuchyňce. Všechny doplňky splňují nejvyšší evropské normy týkající se bezpečnosti a kvality hraček pro vaše ratolesti. Rozměry dětského setu s potravinami v síťce jsou 12*11*33 cm. Dětská souprava Bubble Cook v síťce obsahuje vše, co vaše děťátko potřebuje při vaření chutného a vydatného obědu. V dětské síťce Bubble Cook pro děti se nacházejí 4 vajíčka uložené v typickém papírovém obalu, čerstvě upečená bagetka, 2 malé rajčata, 2 kusy zdravé brokolice, kuře a párky.

V potravinové síťce nesmí chybět i něco sladkého na zub jako krabička nanuků, krabička s chutnými a barevnými koláčky a na závěr i lahvička s vynikající čokoládovou polevou a pravou sladkou šlehačkou. Všechny doplňky spolu barevně ladí a jsou téměř k nerozeznání od originálů. Dětská sada s potravinami zabalená v síťce je ideální zejména pro holčičky od 18 měsíců. Dětský set s potravinami v síťce je velmi oblíbený doplněk do dětské kuchyňky nebo do obchodu.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Další kvalitní výrobce z Francie je Écoiffier, který nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Použité materiály na hračkách Smoby a Écoiffier mají certifikáty kvality, procesy výroby hraček jsou přísně kontrolovány a jsou proto velmi kvalitní. Sada dětských kuchyňských spotřebičů Tefal se krásně doplňuje s potravinami Écoiffier a spolu tvoří vynikající soupravu doplňků do kuchyňky. Souprava hraček do kuchyňky je vhodná pro kluky i holčičky.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu15*5,5*7,8 cm
Rozměry balení18*7*15 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,19 kg
Barvabílá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...