Set tlakový hrnec Mini Tefal Smoby ruční mixér Tefal s metličkami a pánev s nádobím

Popis produktu

Set hraček do kuchyňky představuje ideální soupravu hraček pro malé kuchaře a kuchařky. Zahrnuje v sobě: tlakový hrnec a ruční mixér Tefal od výrobce Smoby. Kuchyňské spotřebiče jsou pěkně barevně a funkčně sladěné. Moderní design a realistické prvky na spotřebičích Tefal upoutají každé dítko, které miluje hry na kuchařů. Set doplňuje pánev s doplňky od výrobu Écoiffier. V hračkách těchto francouzských výrobců se spojuje francouzský šarm s léty ověřenou kvalitou a bezpečností při výrobě. Děti potěší všechny 3 hračky, které tento set obsahuje a rodiče zase okouzlí výhodná nabídka, díky které při jeho koupi ještě i ušetříte.

Tlakový hrnec Tefal Clipso Smoby s červenou pokličkou

Smoby dětský tlakový hrnec Mini Tefal je proveden v kombinaci bílé, oranžové a šedé barvy. Působí velmi pěkně a realisticky, dá se mechanicky otevírat a zavírat. Tlakový hrnec pro děti má na vrchu píst na uvolnění tlaku. Je to ideální doplněk do kuchyňky, ale děti se s ním mohou hrát i samostatně na maminčiných pomocníků. Po otočení spínače vydává zvuky. Rozměry hrnce jsou 19*19*12 cm. Tento tlakový hrnec je vhodný pro děti již od 3 let.

Dětský ruční mixér Mini Tefal Smoby s metličkami modrý

Dětský ruční mixér Mini Tefal je moderní hračka pro děti, která se hodí do každé dětského kuchyňky. Mixér je proveden v krásné modré barvě a obsahuje jeden pár metliček na šlehání šedé barvy, které se dají vybírat. Dětský mixér je zhotoven z pevného a odolného plastu, je lehký a praktický. Díky zaobleným hranám je také velmi bezpečný a je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na vrchu má mixér bílé a šedé tlačítka a na boku mixéru je logo Mini Tefal. Rozměry dětského mixéru Mini Tefal jsou 11*5*17 cm. Mixér pro děti potěší všechny děti, které se rádi hrají na kuchaře a stane se nedílnou součástí každé dětské kuchyňky. Hrou s hračkami které připomínají reálné domácí spotřebiče se dítě učí jak se používají, rozvíjí si motoriku a osvojuje si znalosti fungování věcí.

Pánev s nádobím Chef Cook Écoiffier s 18 doplňky zelená od 18 měsíců

Écoiffier dětská pánev Bubble Cook je krásný a moderní doplněk, který rozzáří každou dětskou kuchyňku. Dětská pánev obsahuje ve svém nitru 18 krásných doplňků, které v dětské kuchyňce nemohou chybět. Dětská pánev s doplňky je vhodná hlavně pro holčičky od 18 měsíců. Dětská pánev pro děti Bubble Cook má krásnou růžovou barvu a průsvitný vršek. Pánev má průměr 20 cm a výšku 9 cm. V jejím nitru můžeme najít barevný kuchyňské nádobí, který tvoří 2 fialové talířky, sada příborů tvořena 2 vidličkami a 2 příborový nožíky v růžové barvě, 2 oranžové pohárky, 2 růžové šálky se zelenými podšálky, 2 růžové čajové lžičky a 4 hrnce různé velikosti s rukojetí a ve svěží zelené a fialové barvě.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky mají zaoblené hrany, aby se dítě při hře nezranilo. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. Další kvalitní výrobce z Francie je Écoiffier, který nabízí kvalitu za rozumnou cenu. Sada dětských kuchyňských spotřebičů Tefal se krásně doplňuje s pánví Écoiffier a spolu tvoří vynikající soupravu doplňků do kuchyňky. Souprava hraček do kuchyňky je vhodná pro kluky i holčičky.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu19*19*12 cm
Rozměry balení19*13*16 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,17 kg
Barvabílá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...