Set tabule na kreslení a magnetky Metal Board Smoby oboustranná a židle Kid zelená

Popis produktu

Tabule na kreslení oboustranná s magnetkami Metal Board Board a židle Kid je krásná kombinace hraček pro všechny děti již od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti, i sourozenci si zahrají na žáky a učitele, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Tabule na kreslení a magnetky Metal Board Smoby oboustranná s 80 doplňky

Magnetická tabule na kreslení Metal Board od francouzského Smoby je nadčasová oboustranná tabule, vhodná pro děti již od 3 let. Je vyrobena z kvalitní kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorná přihrádka na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixek, kterou oceníte i proto, aby prach z kříd nepadal na podlahu. Na boční straně se nachází žlutý box, do kterého si mohou uložit magnetická písmenka.

Děti se mohou těšit na bohatou sadu až 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v příjemné modré barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení.

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair Smoby je vynikající dětská stolička, kterou vaše dětičky od 18 měsíců využijí jak uvnitř, tak i venku. V tomto setu najdete stylovou židli, která překvapí vaše malé ratolesti. Její krásné barvy jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli může děťátko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*52*105 cm
Celková výška105 cm
Rozměry balení56*11*61 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,0 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...