Set tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací a dva stolečky Kid

Popis produktu

Tabule na kreslení s magnetkami Ultimate Board a 2 stolečky Kid překvapí všechny malé chlapce a holčičky od 3 let. Sadu hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti, i sourozenci si zahrají na žáky a učitele, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací s úložným prostorem a 80 doplňků

Tabule na kreslení Ultimate Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorný úložný prostor s oddělenými přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixů.

Děti budou nadšené z bohaté sady 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v jemné modré barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrem – 2 kusy

Stoleček pro děti KidStool Smoby 2v1 je kvalitní a nadčasová taburetka a zároveň stolek. V tomto setu najdete až 2 praktické stolečky. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu s UV filtrem, takže jejich barvy nevyblednou ani na slunci a zachovají si své krásné zářivé barvy. Výška dětského stolku je 27 cm a má nosnost 50 kg. Stolek KidStool je vhodný pro dětičky od 18 měsíců, které již umí samostatně sedět, protože stoleček nemá opěradlo. Stolky jsou multifunkční, děti je využijí při jakékoliv příležitosti. Jejich rozměry jsou 33*33*27 cm.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozměry balení56*11*74 cm
Celková délka64 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...