Set tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací a magnetická abeceda a čísla 72 kusů

Popis produktu

Tabule na kreslení s magnetkami Ultimate Board a souprava magnetických písmen a čísel je nádherná souprava, která zabaví všechny šikovné děti od 3 let. Sadu hraček nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, ozdobí každý dětský pokojíček. Děti si zahrají na žáky a umělce, díky čemuž se přibližují světu dospělých a rozvíjejí si své logické myšlení, fantazii a představivost při práci s písmenky a číslicemi. Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality s prvotřídním vzhledem.

Tabule na kreslení a magnetky Ultimate Board Smoby oboustranná skládací s úložným prostorem a 80 doplňků

Tabule na kreslení Ultimate Board od špičkového francouzského výrobce Smoby je kvalitní oboustranná tabule pro děti již od 3 let. Je vyrobena z pevné kovové konstrukce a odolného plastu, který je příjemný na dotek. Je velmi praktická, děti si na ni mohou z jedné strany psát fixkou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod tabulí je prostorný úložný prostor s oddělenými přihrádkami na uložení pomůcek, tužek, kříd a fixů.

Děti budou nadšené z bohaté sady 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a houbu. Tabule je vyhotovena v jemné modré barvě s oranžovými detaily, takže je vhodná pro chlapce i dívky. Zahrají si s ní na dlouhé roky, přičemž si budou užívat zábavu a zároveň se učit vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení.

Magnetická písmenka Smoby abeceda, čísla a znaky 72 kusů

Sada magnetických písmen Smoby je výborný doplněk ke školní tabuli pro děti. Souprava písmen na tabuli je tvořena 72 písmeny, čísly a matematickými znaky. Děti si z magnetických písmen mohou na dětské tabuli vytvářet různé obrazce, učit se skládat první slovíčka nebo počítat jednoduché příklady. 72 magnetických písmen pomůže dětem v předškolním a mladším školním věku s učením se písmen a čísel. Je to velmi dobrá pomůcka na hravé učení. Manipulací s malými písmenky se rozvíjí i jemná motorika manuální zručnost.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*61*130 cm
Celková výška130 cm
Rozměry balení56*11*74 cm
Celková délka64 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...