Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a odrážedlo Racing Bike a skluzavka Toboggan KS

Popis produktu

Set hraček je tvořen jedinečným zahradnickým stolem De Jardinage, skluzavkou Toboggan KS a krásnou motorkou Racing Bike. Souprava hraček má neodolatelnou cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Koupí získáte 3 fantastické kvalitní hračky a k tomu i ušetříte. Se zahradnickým stolkem mohou děti rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Na odrážedle ve tvaru motorky mohou děti podnikat dobrodružné výpravy do nejbližšího okolí nebo se jen tak vozit na dvoře či v zahradě. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dny, týdny či měsíce plné zábavy.m

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Odrážedlo motorka Racing Bike BIG od 18 měsíců zelené

Dětské odrážedlo Bike BIG je kvalitní pohybová pomůcka ve tvaru motorky pro chlapce. Dětské odrážedlo je vyhotoveno v krásné zeleno-černé barevné kombinaci, v přední části má dvě veselá očka a zdobí ho nálepky, které umocňují závodní ráz vozítka. Odrážedlo pro děti v pěkném designu je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, který vám poslouží dlouhou dobu. Motorka pro děti přináší vašemu mládenci nejen radost a zábavu, ale zároveň mu pomáhá při rozvoji pohybových schopností. Motorka má jen dvě široká kolečka, takže dítě na ní musí udržovat rovnováhu. Chlapecké odrážedlo – motorka Bike má vynikající ergonomii a nízké těžiště pro maximální bezpečnost vašeho děťátka. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Motorka pro děti má široké využití. Díky kompaktní velikosti je praktická, lehká a využitelná v interiéru i exteriéru. Využijte krásné počasí a dopřejte svému děťátku veselé chvíle strávené na dětském odrážedle ve stylu motorky. Odrážedlo je vhodné pro chlapce od 18 měsíců až do věku 3 let. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Řídítka mají omezovač pohybu, který snižuje riziko převrácení. Rozměry odrážedla pro chlapce jsou 67*31*46 cm.

Skluzavka Toboggan KS Smoby s vodou délka 1,5 m od 24 měsíců

Dětská skluzavka Toboggan KS je jedinečná skluzavka pro děti, která má možnost napojení na vodu. Skluzavka a tobogan v jednom je vhodná pro děti od 2 let. Dětská skluzavka má plochu na klouzání dlouhou 150 cm, nosnost je 50 kg. Skluzavka na zahradu je vyrobena ze sametově jemného plastu. Skluzavka je navíc posílena plastovou oporou uprostřed skluzavky.

  • skluzavka s toboganem
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 8 kg
  • délka plochy na klouzání 150 cm
  • kvalitní francouzský výrobek
  • na každou zahradu nebo dvůr

Výrobci Smoby a BIG ve svých jedinečných plastových hračkách spojují kvalitu, bezpečnost, originalitu a sametově jemný plast. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy, mají zaoblené hrany, děti jsou při hře chráněny. Zahradnický stůl a odrážedlo od kvalitních evropských výrobců jsou tou správnou volbou i pro vaše malé rošťáky. Které děťátko netouží po vlastní motorce, na které by se mohlo vozit po okolí? Když se tato jedinečná motorka zkombinuje se stolkem pro zahradníky, spolu vytvoří dokonalou soupravu hraček, se kterou děti zažijí mnoho zábavy.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...