Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a traktor Claas Farmer XL s přívěsem

Popis produktu

Set hraček je tvořen jedinečným zahradnickým stolem De Jardinage a realistickým traktorem pro děti Claas Farmer XL. Souprava hraček Smoby má neodolatelnou cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Koupí získáte 2 fantastické kvalitní hračky a k tomu i ušetříte. Se zahradnickým stolkem mohou děti rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Na zeleném traktoru s přívěsem mohou pomáhat rodičům při pracích kolem domu nebo se jen tak vozit po dvoře či v zahradě. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dny, týdny či měsíce plné zábavy.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a pískoviště/bazén s krytem a 15 doplňky od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Dětský traktor na šlapání Claas Farmer XL Žába Smoby s přívěsem zelený

Traktor pro děti Claas Farmer XL je dětský traktor na šlapání, který je vhodný pro malé traktoristy od 3 let. Dětský traktor má realistický design, v zadní části má odpojitelný přívěs. Je to dokonalý dětský traktor s řetězovým pohonem. Traktor má výšku sedáku 37 cm a nosnost 30 kg.

  • traktor na řetězový pohon
  • výška sedadla 37 cm
  • celková délka 141 cm
  • celková výška 53 cm
  • nosnost 30 kg
  • traktor s přívěsem
  • rozvíjí pohybové schopnosti dětí

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stůl s nářadím a traktor s přívěsem jsou originální hračky vyrobené ve vysoké kvalitě, které vašim dětem vydrží jako nové dlouhá léta. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr. Děti s nimi zažijí množství zábavy nejen v létě.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...