Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a skluzavka Toboggan XS délka 90 cm a kbelík set

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečnými hračkami, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají zářivé barvy: zahradnický stůl De Jardinage, skluzavka Toboggan XS a kbelík set Minnie. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Stolek, skluzavka a kbelík jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Se zahradnickým stolkem děti mohou rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Skluzavka, která se dá jednoduše změnit na tobogan, je splněným snem každého dítěte.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Skluzavka pro děti Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců růžovo-zelená

Dětská skluzavka Toboggan XS je kvalitní skluzavka vhodná pro děti od 2 let. Skluzavka Smoby má plochu na klouzání dlouhou 90 cm. Má kompaktní rozměry, proto je vhodná do bytu i na zahradu. Tato růžová skluzavka pro děti se po napojení na vodu změní na dětský tobogan.

  • plocha na klouzání 90 cm
  • růžová barva
  • kvalitní materiál
  • kompaktní velikost
  • rozměry 125*50*75 cm
  • nosnost 20 kg
  • od 24 měsíců

Kbelík set s konví Minnie Smoby 6 dílů (výška kbelíčku 18 cm) růžový

Kbelík set s konví Minnie Smoby je krásná hračka do písku, která potěší všechny holčičky od 18 měsíců. Růžová sada hraček pro holčičky má motiv myšky Minnie a jejích kamarádek. Celá sada obsahuje kbelíček s lopatkou, hrabičkami a bábovičkou a malou růžovou konvičku. Tou si mohou holčičky zalévat písek, aby se s ním dalo lépe hrát. Hry v písku patří mezi nejoblíbenější dětské aktivity a s touto krásnou sadou to bude děti bavit ještě více.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stůl, dětský tobogan a kbelík set jsou jedinečné hračky, které vaše malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...