Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a skluzavka Toboggan XS s vodou délka 90 cm

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen jedinečnými hračkami, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají zářivé barvy: zahradnický stůl De Jardinage a skluzavka Toboggan XS. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Stolek a skluzavka pro děti jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Se zahradnickým stolkem děti mohou rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Skluzavka, která se dá jednoduše změnit na tobogan, je splněným snem každého dítěte.

Dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem od 2 let

Dětský stůl De Jardinage od výrobce Smoby je nádherný stolek pro malé zahradníky. S rozměry 69*69*70 cm je to ideální hračka na hry venku pro děti od 2 let. Součástí této outdoorové hračky je 5 květináčů v zářivých barvách, do kterých si děti mohou zasadit své květiny. Starat se o ně budou pomocí hrabiček, lopatky a konvičky, které také patří k zahradnické výbavě. Kromě toho je v balení i kbelík, 2 kroužky na květináče, které se zavěsí na plot stolku a 4 plastové hůlky, které se dají zapíchnout do květináčů a tak je ozdobí. Celkem obsahuje zahradní stůl De Jardinage 15 doplňků.

Dětský stolek pro zahradníky je uprostřed rozdělen plotem zelené barvy, na který se dají pověsit květináče nebo zahradnické nářadí. Jedna strana stolu pro zahradníky je hluboká, dá se do ní nasypat zemina a zasadit květiny. Z druhé strany stolku jsou otvory na květináče a kbelík. Tam si děti mohou připravovat rostlinky před zasazením. Stojí na 4 pevných plastových nohách, proto je velmi odolný a stabilní. Stůl navíc obsahuje speciální anti UV filtr, který zajistí, že jeho barvy zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Chrání plast na stolku před škodlivými účinky slunečního záření.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v zeleno-červené barvě je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou a 38 cm širokou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Jedinečnou vlastností dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, podobně jako při dětském stolku. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, na který se dá napojit hadice a dítě se klouže do svého bazénku jako na toboganu. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i mokrou nohou. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklouznutí je 125 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stůl i dětský tobogan jsou jedinečné hračky, které vaše malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné