Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem a stůl Voda&Písek 2v1 s mlýnem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby je tvořen dvěma krásnými stolky pro děti, které se dají využít na několik způsobů. Je to zahradnický stolek s doplňky De Jardinage a stůl Voda&Písek. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Stolky pro děti jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Se zahradnickým stolkem děti mohou rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Se stolkem na vodu a písek si zase rozvíjejí logické myšlení, zkoumají a objevují, jak materiály procházejí přes pohyblivý mlýn. Protože v našem setu získají hned 2 sady nástrojů do písku, mohou se o své hračky podělit se sourozenci nebo s kamarády. Hra s kamarády je vždy krásnější, zábavnější a zajímavější.

Dětský stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby s plotem od 2 let

Dětský stůl De Jardinage od výrobce Smoby je nádherný stolek pro malé zahradníky. S rozměry 69*69*70 cm je to ideální hračka na hry venku pro děti od 2 let. Součástí této outdoorové hračky je 5 květináčů v zářivých barvách, do kterých si děti mohou zasadit své květiny. Starat se o ně budou pomocí hrabiček, lopatky a konvičky, které také patří k zahradnické výbavě. Kromě toho je v balení i kbelík, 2 kroužky na květináče, které se zavěsí na plot stolku a 4 plastové hůlky, které se dají zapíchnout do květináčů a tak je ozdobí. Celkem obsahuje zahradní stůl De Jardinage 15 doplňků.

Dětský stolek pro zahradníky je uprostřed rozdělen plotem zelené barvy, na který se dají pověsit květináče nebo zahradnické nářadí. Jedna strana stolu pro zahradníky je hluboká, dá se do ní nasypat zemina a zasadit květiny. Z druhé strany stolku jsou otvory na květináče a kbelík. Tam si děti mohou připravovat rostlinky před zasazením. Stojí na 4 pevných plastových nohách, proto je velmi odolný a stabilní. Stůl navíc obsahuje speciální anti UV filtr, který zajistí, že jeho barvy zůstanou krásně zářivé dlouhá léta. Chrání plast na stolku před škodlivými účinky slunečního záření.

Domeček Lovely Smoby červeno-zelený s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem od 2 let

Vozík s nářadím na zahradu Garden&Seasons Écoiffier se 6 doplňky od 18 měsíců


Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stůl i stolek na vodu a písek pro děti jsou jedinečné hračky, které vaše malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné