Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a domeček Lovely a vozík s nářadím

Popis produktu

Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1, domčeek Lovely a vozík s nářadím je vynikající volba pro všechny neposedné děti od 2 let. Akční set nabízíme za výhodnou cenu, takže při nákupu ušetříte a vaše děti získají originální hračky, se kterými si vydrží hrát dlouhá léta. Hračky od Smoby Écoiffier jsou sladěny funkčně i barevně, ozdobí každou zahradu, vytvoří krásné herní centrum pro chlapce a dívky. Se zahradnickým stolkem s nářadím si děti mohou rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Domeček Lovely Smoby červeno-zelený s 3 okny a 2 žaluziemi s UV filtrem od 2 let

Domčeek Lovely je kvalitní zahradní domek od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Domek je vhodný pro chlapce i dívky od 2 let. Zahradní domek nabízí dětem 3 okna s 2 žaluziemi a praktické poloviční dveře. Kombinace červené, zelené, šedé a bílé na domečku působí přirozeně, a navíc zářivé barvy nevyblednou ani po letech používání, zásluhou anti UV filtru. Domeček Lovely vypadá velmi realisticky a navíc ozdobí každý dvůr a zahradu.

Domek má kvalitní dvojité stěny, je vyroben z prvotřídních plastů pomocí nejmodernější technologie Blow Molding, která domku dodává charakteristické vlastnosti – pevnost a odolnost. Domek je stabilní a výborně odolává i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oblé hrany na domečku zaručí dětem bezpečnost při hraní a jeho plastový povrch je jemný, sametový na dotek. Rozměry tohoto prvotřídního dětského domku jsou 98*110*127 cm, jeho výška je 127 cm a celková délka 110 cm. Zahradní domek děti využijí i v interiéru, je skladný, umožňuje bezproblémovou montáž a demontáž.

Vozík s nářadím na zahradu Garden&Seasons Écoiffier se 6 doplňky od 18 měsíců

Vozík se zahradním nářadím Garden&Seasons od francouzského Écoiffier je kvalitní dětská hračka, vhodná pro všechny šikovné děti již od 18 měsíců. Dětský zahradní vozík je vyroben v pěkné modro-zelené barevné kombinaci z kvalitních plastových materiálů, takže se ihned zalíbí každému dítěti. Velká rukojeť ve vrchní části umožňuje snadnou manipulaci, vozík je stabilní, dá se lehce přesouvat díky dvěma pevným kolečkům. Ve vozíku najdou malí zahradníci sadu 6 doplňků, které jim usnadní práci na zahrádce. Mezi nimi jsou velké hrábě na listí, klasické hrábě, malá lopatka, motyka, kolík na sázení a konvička.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stůl i stolek na vodu a písek pro děti jsou jedinečné hračky, které vaše malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.