Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a vozík pro tažení s kbelík setem a rybník s udicí

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří krásné zábavné hračky na dvůr nebo do zahrady: dětský stůl De Jardinage pro malé zahrádkáře, vozík na tahání s kbelík setem a rybářský stolek s udicí. Určitě neodoláte výhodné ceně tohoto jedinečného setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Hračky v setu jsou dokonale sladěny a výborně se doplňují. Děti si na stolku mohou pěstovat vlastní kytičky nebo si na něm vytvořit i malé pískoviště či bazének. Hrabičky a lopatku využijí při péči o své rostlinky.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Vozík na tahání Écoiffier s kbelík setem a konvičkou od 18 měsíců

Vozík pro děti Écoiffier je nádherný vozík na hry v zahradě vhodný pro nejmenší děti od 18 měsíců. Součástí balení je také plastový set pro děti do písku. Dětský set do písku obsahuje kbelík, sítko, konev, hrábě, lopatku a bábovičku. Kromě kbelík setu se na vozíku nachází i pestrobarevné autíčko vhodné na veselé hry v písku, v zahradě nebo kdekoliv jinde. Vozík pro děti je vhodný od 18 měsíců. Je vyroben z kvalitního plastového materiálu.

Rybářský stolek Fishing table Écoiffier s rybářskou udicí a síťkou od 18 měsíců

Rybářský stolek Fishing table od francouzského výrobce Écoiffier je originální hračka pro všechny malé děti od 18 měsíců. Modrý rybářský stolek snadno napustíte vodou, na které budou plavat čtyři kachničky – modrá, žlutá, oranžová a tmavomodrá. Kachničky mají na zádech praktický úchyt, díky kterému je lze chytat na modrou udici s háčkem. Na rybářském stolku se nachází také skluzavka ve tvaru listu, po níž se kachničky spouštějí rovnou na vodní hladinu. Stolek je krásně zdobený listy a jsou na něm praktické otvory, do kterých si děti odkládají rybářské náčiní, mezi kterým je i oranžová síťka na vytahování kachniček.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další kvalitní francouzský výrobce je Écoiffier, který nabízí ve svých hračkách kvalitu za rozumné ceny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stolek pro děti i doplňky do písku jsou opravdu jedinečné hračky, se kterými se děti nikdy nebudou nudit. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...