Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou s mlýnem a sportovní hry

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří originální a maximálně zábavné hračky na dvůr nebo do zahrady: dětský stůl De Jardinage pro malé zahrádkáře, mlýn s bábovičkami a sada sportovních her. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Dětský stůl s doplňky jsou dokonale sladěny a výborně se doplňují. Děti si na stolku mohou pěstovat vlastní kytičky nebo si na něm vytvořit i malé pískoviště či bazének pro loďky.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení)

Mlýn s bábovičkami Écoiffier 5 dílů (výška 27 cm) od 18 měsíců

Plastový mlýn na vodu se setem nářadí do písku od francouzského Écoiffier obsahuje lopatku, hrábě a dvě bábovičky ve tvaru mušle a hvězdice. Mlýn na vodu pro děti se dá připojit k některému z kbelíků. Červený mlýn na vodu má výšku 27 cm a je vhodný pro všechny chlapce a holčičky od 18 měsíců. Rozměry má 18*17*27 cm. Dětský set do písku je vyroben z pěkného a odolného plastového materiálu.

Sportovní set na zahradu Sport Écoiffier 7 druhů her

Sportovní set na zahradu od Écoiffier je krásná a zábavná sada hraček vhodná pro holčičky a chlapce od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry – kuželky, golf, pólo, míčky, házení kruhů, chytání kachniček na udici a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít na zahradě, na dvoře, ale také v interiéru. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Nadčasové hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta a zabaví se s nimi i několik dětí.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další kvalitní francouzský výrobce je Écoiffier, který nabízí ve svých hračkách kvalitu za rozumné ceny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Zahradnický stolek pro děti i doplňky do písku jsou opravdu jedinečné hračky, se kterými se děti nikdy nebudou nudit. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.