Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a vodní dráha Mountain Lake s jeskyní

Popis produktu

Set hraček je tvořen jedinečným zahradnickým stolem De Jardinage a úžasnou vodní dráhou Mountain Lake s jeskyní. Se zahradnickým stolkem mohou děti rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dlouhé hodiny plné veselé zábavy a všelijakých her. Soupravu hraček nabízíme za akční cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake s jeskyní, skluzavkou, přehradou a 2 figurkami od 3 let

Vodní dráha AquaPlay Mountain Lake je zajímavá vodní hra pro všechny děti s originální jeskyní ve střední části. Je to vyvýšená hora s jeskyní a přehradou. Na vrcholu hory se nachází přehrada, do které se dá mechanicky napustit voda pomocí vodní pumpy. Vytvoří se tak horské jezírko s mostem a stromečkem, ke kterému mohou jet na dovolenou přibalená 2 zvířátka – medvídek Boa a žabka Nils. Vodní systém na hraní dále obsahuje horskou skluzavku, mosty, člun a kontejnerovou loďku.

Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora stejně jako v reálné vodní nádrži. Napuštěná voda se dá vypustit pomocí příčky a loďka se může z přehrady vydat na dobrodružnou cestu dolů skluzavkou po vodní dráze. Celková výška vodní hry s horskou jeskyní je 35 cm, její rozměry jsou 126*8*35 cm. Děti od 3 let se s ní zabaví, ale také se s ní hravě učí o fyzikálních principech vody. Vodní hra pro děti se jednoduše skládá pomocí konektorů a gumového těsnění, voda uvnitř tedy neprotéká ven.

Vodní dráha pro děti s jezírkem je vyrobena z odolného a ekologického plastu. Děti při hře s vodní hrou pozorují pohyb loďky ve vodě, spouštějí ji po skluzavce, víří vodu pomocí vodního kola a vodní pumpou napouštějí vodu do horské přehrady nebo jezírka. Vodní systém AquaPlay poskytuje nekonečné možnosti pro rozšiřování a přestavbu. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie, děti si mohou vytvořit jednu super velkou vodní dráhu s množstvím doplňků.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem hračky nejvyšší kvality. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. AquaPlay je špičkový evropský výrobce speciálních vodních hraček, které mají podobu vodní dráhy. Vodní hry AquaPlay jsou navrženy ve Švédsku a vyráběny v Německu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.