Set stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby dvoudílný se zahrádkou a vodní hra Waterplay Niagara

Popis produktu

Set hraček je tvořen jedinečným zahradnickým stolem De Jardinage a zábavnou vodní hrou Waterplay Niagara. Souprava hraček má neodolatelnou cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Koupí získáte 2 úžasné kvalitní hračky a k tomu i ušetříte. Se zahradnickým stolkem mohou děti rozvíjet své pěstitelské dovednosti a starat se o vlastní květiny. Vodní hra ve stylu Niagara je zajímavá hračka, při které děti objevují vlastnosti vody a vymýšlením dobrodružných příběhů se rozvíjí jejich fantazie. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dny, týdny či měsíce plné zábavy.

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 Smoby od 2 let

Stůl Zahradník De Jardinage 2v1 od francouzského Smoby je multifunkční stolek, který v sobě skrývá dvě navzájem oddělené komory – dítě si jednu komoru může naplnit pískem nebo vodou, prostor druhé komory může využít jako zahrádku, v níž si bude pěstovat vlastní rostliny, zalévat je a starat se o ně. Obě komory lze přikrýt vrchním krytem. Se stolkem si děti mohou zahrát na povolání zahradníků, díky čemuž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě. K dispozici mají sadu 15 doplňků, v níž se skrývá zahradní košík s motyčkou, modrou konvičkou, hrabičkami, rydlem, lopatkou, dýničkou, mrkvičkou a nechybí ani 2 květináče, do kterých si zasadí kytičky. Toto zahradní nářadí je naučí, na co slouží jednotlivé nástroje, a jak je správně používat.

Když se děti postarají o zahrádku, mohou si volnou komoru v stolku naplnit vodou nebo pískem, stavět si hrady, zámky, hloubit tunely a naplno se ponořit do světa fantazie a představivosti. Malí stavitelé mají k dispozici zelenou lopatku, hrabičky a 2 krásné bábovičky do písku. Pro malé námořníky čeká překvapení v podobě červené loďky – stolek napustí vodou a zažijí osvěžující zábavu při hře na lodní kapitány a piráty. To však není vše – po přikrytí vrchním krytem se stolek změní na klasický dětský stolek, takže si děti mohou kreslit obrázky, obědvat nebo si s kamarády a sourozenci zahrají stolní hry. Při hrách se děti mohou hrát v příjemném chládku – stolek nabízí také otvor pro upevnění slunečníku (není součástí balení).

Vodní hra Waterplay Niagara BIG skládací s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružství zažijí vaše děti se skládací vodní hrou Niagara značky BIG. Skládací vodní dráha se dá sestavit podle fantazie, jednotlivé díly mají patentované spoje, které dítěti umožní libovolně sestavit vodní dráhu. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohly loďky divoce brázdit vodními kanály. Díky zvýšené vodní skluzavce nabere loďka rychlost a dokáže svižně projet celou dráhou. Vodní hra obsahuje tři různé typy lodí a vodní letadlo, každý dopravní prostředek má vlastního kapitána.

Vodní hra Waterplay Niagara značky BIG obsahuje dohromady 41 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od tří let. Rozměry 130*90*22 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou. Dětská vodní hra Niagara BIG je chráněna UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když na ni bude pražit slunce.

Výrobci Smoby a BIG ve svých jedinečných plastových hračkách spojují kvalitu, bezpečnost, originalitu a sametově jemný plast. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy, mají zaoblené hrany, děti jsou při hře chráněny. Zahradnický stůl a vodní hra od kvalitních evropských výrobců jsou tou správnou volbou i pro vaše malé rošťáky. Když se stolek pro zahradníky se spoustou doplňků zkombinuje se zábavnou vodní hrou s lodičkami, spolu vytvoří dokonalou soupravu hraček, se kterou děti zažijí mnoho zábavy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*70 cm
Celková výška70 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,80 kg / 4,85 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné