Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem a kbelík set s konví od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček francouzských výrobců Smoby a Écoiffier tvoří originální a maximálně zábavné hračky na dvůr nebo do zahrady: dětský stolek Voda&Písek 2v1 s mlýnem, otvorem na slunečníku a souprava báboviček do písku v kbelíku a konev potěší všechny milovníky hry s pískem a vodou. Dětský stůl a sada na písek jsou dokonale sladěny a výborně se doplňují. Děti si na stolku mohou kreslit, hrát si nebo si vytvořit i malé pískoviště, kde si budou hrát s bábovičkami a mlýnem. Díky vysoké kvalitě, originálnímu provedení a jedinečným vlastnostem jsou hračky značky Smoby a Écoiffier velmi oblíbené. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti dvakrát, ale ještě i ušetříte.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek na hraní pro děti od 18 měsíců je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, lodičkaa dvě bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci a jeho rozměry jsou 69*69*46 cm. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Díky unikátnímu designu a prvkům, které dětský stůl Voda&Písek 2v1 obsahuje, si ho vaše ratolesti okamžitě zamilují a stane se nedílnou součástí vaší zahrady či terasy.

Velký kbelík set Piráti Écoiffier s konví 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku se výborně hodí pro hry na pláži nebo na dětském pískovišti a potěšíte jím holčičky i chlapce od 18 měsíců. Sadu do písku tvoří velký kbelík zelené barvy, červená konvička, žluté sítko, modrá lopatka, hrabičky a bábovička červené barvy ve tvaru kotvy. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Hra v písku příznivě ovlivňuje rozvoj jemné dětské motoriky. Set je vyroben z kvalitních plastových materiálů. Rozměry setu pro děti jsou 18*17,50*34 cm.

Smoby a Écoiffier jsou francouzskými výrobci dětských hraček s jedinečným francouzským designem. Hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, splňují přísné evropské normy a standardy. Manipulací s hračkami se u dětí rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Souprava hraček stolku na hraní s mlýnem a sada na písek zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády a také je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Tento set dětského stolku Voda&Písek 2v1 s mlýnem a kbelík setu s konví potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.