Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem a sportovní set 7 her Jardin&Saisons od 18 měsíců

Popis produktu

Set unikátního dětského stolku Voda&Písek 2v1 a sportovní sady 7 her Jardin&Saisons pro děti od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, modré a červené barvy a vzájemně se doplňují i designově a funkčně, a tak spolu vytvářejí hotové zahradní centrum zábavy, ze kterého děti nebudou chtít ani odejít. Díky vysoké kvalitě, originálnímu provedení a jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby a Écoiffier charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek na hraní pro děti od 18 měsíců je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci a jeho rozměry jsou 69*69*46 cm. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Díky unikátnímu designu a prvkům, které dětský stůl Voda&Písek 2v1 obsahuje, si ho vaše ratolesti okamžitě zamilují a stane se nedílnou součástí vaší zahrady či terasy.

Sportovní set 7 her pro děti Jardin&Saisons Écoiffier

Écoiffier souprava sportovních her Jardin&Saisons je krásná a zábavná hračka vhodná pro dívky a chlapce od 3 let. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta. Dětské hry na ven jsou nadčasové, budou se líbit více generacím.

Smoby a Écoiffier jsou francouzskými výrobci dětských hraček s nezaměnitelným francouzským designem. Hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, splňují přísné evropské normy a standardy. Manipulací s hračkami se u dětí rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Souprava hraček stolku na hraní s mlýnem a sada sportovních her zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády a také je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Tento set dětského stolku Voda&Písek 2v1 s mlýnem a sportovního setu 7 her Jardin&Saisons potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...