Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem a skluzavka Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby tvoří jedinečné hračky: dětský stůl Voda&Písek 2v1 s mlýnem a otvorem na slunečník a skluzavka Toboggan XS. Hračky pro děti od francouzského výrobce Smoby jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají zářivé barvy. Děti si užijí s nimi spoustu zábavy na dvoře či zahradě. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Stolek a skluzavka pro děti jsou sladěny funkčně i barevně, tvoří jeden krásný a výjimečně zábavný celek na hraní pro všechny děti. Hra s pískem a vodou a také klouzání na skluzavce jsou oblíbenými činnostmi všech dětí.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek na hraní pro děti od 18 měsíců je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci a jeho rozměry jsou 69*69*46 cm. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Díky unikátnímu designu a prvkům, které dětský stůl Voda&Písek 2v1 obsahuje, si ho vaše ratolesti okamžitě zamilují a stane se nedílnou součástí vaší zahrady či terasy.

Dětská skluzavka Toboggan XS Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v zeleno-červené barvě patří k nejkvalitnějším produktům mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou a 38 cm širokou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá sestavit a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Nezabírá mnoho místa a pro její malý rozměr se snadno vejde do dětského pokoje či do kufru auta, proto si ji můžete vzít s sebou na chatu či k vodě. Dětská skluzavka má nosnost 20 kg.

Jedinečnou vlastností dětské skluzavky XS Toboggan je anti UV filtr, podobně jako u dětského stolku. Navíc dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, na který se dá napojit hadice a dítě se klouže do svého bazénku jako na toboganu. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i mokrou nohou. Výška stupínků skluzavky je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku k místu doklpuznutí je 125 cm.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Dětský stůl na hraní s mlýnem i dětský tobogan jsou jedinečné hračky, které vašich malé rošťáky zabaví po celé léto. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Díky nejmodernějšímu designu a zářivým barvám tyto hračky výborně zapadnou i do vaší zahrady nebo na dvůr.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.