Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem a odrážedlo motorka Racing Bike od 18 měsíců

Popis produktu

Souprava hraček od evropských výrobců Smoby a BIG skládá z multifunkčního stolku na hraní Voda&Písek 2v1 s mlýnem a krásné motorky Racing Bike. Set hraček vám nabízíme za neodolatelnou cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem, které takto potěšíte dvojnásobně. Koupí získáte 2 fantastické kvalitní hračky a k tomu i ušetříte. Děti si u stolku zahrají s pískem, vodou, ale také si u něj mohou kreslit, hrát si nebo obědvat. Na odrážedle ve tvaru motorky mohou děti podnikat dobrodružné výpravy do nejbližšího okolí nebo se jen tak vozit na dvoře či v zahradě. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dny, týdny či měsíce plné zábavy.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek na hraní pro děti od 18 měsíců je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, odička a dvě bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci a jeho rozměry jsou 69*69*46 cm. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Díky unikátnímu designu a prvkům, které dětský stůl Voda&Písek 2v1 obsahuje, si ho vaše ratolesti okamžitě zamilují a stane se nedílnou součástí vaší zahrady či terasy.

Odrážedlo motorka Racing Bike BIG od 18 měsíců zelené

Dětské odrážedlo Bike BIG je kvalitní pohybová pomůcka ve tvaru motorky pro chlapce od 18 měsíců až do věku 3 let. Dětské odrážedlo je vyhotoveno v krásné zeleno-černé barevné kombinaci, v přední části má dvě veselé oči a zdobí ho nálepky, které umocňují závodní ráz vozítka. Odrážedlo pro děti v pěkném designu je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu, který vám poslouží dlouhou dobu. Motorka pro děti přináší vašemu mládenci nejen radost a zábavu, ale zároveň mu pomáhá při rozvoji pohybových schopností. Motorka má jen dvě široká kolečka, takže dítě na ní musí udržovat rovnováhu. Chlapecké odrážedlomotorka Bike má vynikající ergonomii a nízké těžiště pro maximální bezpečnost vašeho děťátka. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Motorka pro děti má široké využití. Díky kompaktní velikosti je praktická, lehká a využitelná v interiéru i exteriéru. Využijte krásné počasí a dopřejte svému děťátku veselé chvíle strávené na dětském odrážedle ve stylu motorky. Odrážedlo je vhodné pro chlapce. Sedadlo na odrážedle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Jelikož dítě sedí na sedadle široce rozkročené, podporuje to správný vývin kyčlí dítěte. Dětem se sedí velmi pohodlně a budou na něm jezdit i dlouhé hodiny. Řídítka mají omezovač pohybu, který snižuje riziko převrácení. Rozměry odrážedla pro chlapce jsou 67*31*46 cm.

Evropští výrobci Smoby a BIG ve svých jedinečných plastových hračkách spojují kvalitu, bezpečnost, originalitu a sametově jemný plast. Hračky splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy, mají zaoblené hrany, děti jsou při hře chráněny. Dětský stůl na hraní a odrážedlo od kvalitních evropských výrobců jsou tou správnou volbou i pro vaše malé rošťáky. Které děťátko netouží po vlastní motorce, na které by se mohlo vozit po okolí? Když se tato jedinečná motorka zkombinuje se stolkem pro děti, spolu vytvoří dokonalou soupravu hraček, se kterou děti zažijí množství zábavy. Dopřejte radost ze hry i vašim dětem.

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.