Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby a skluzavka Toboggan XS, kbelík set Lví hlídka od 18 měsíců

Popis produktu

Set unikátního dětského stolku Voda&Písek 2v1 a skluzavky Toboggan XS s kbelík setem Lví hlídka pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou provedeny v příjemných odstínech zelené, modré a červené barvy. Set je složen z kvalitního dětského stolku Voda&Písek 2v1 pro děti a z krásné skluzavky Toboggan XS s kbelík setem Lví hlídka. Tyto se vzájemně jak barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby stolek na hraní dětský stůl Voda & Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro dětičtvercový tvar je laděn v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci, díky kterým působí velmi svěže a moderně. Dětský stolek je umístěn na čtyřech nožkách, které jsou pevné a stolek stabilně stojí. Rozměry dětského stolku na hraní jsou 69*69*46 cm. Dětský stolek na hraní je ideální pro děti od 18 měsíců.

Dětský stolek na hraní pro děti je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s formičkami a dalšími hračkami. Při přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Součásti dětského stolku Voda & Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil a veselých momentů, ať už při hře samotě, se sourozenci nebo s kamarády. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm.

Dětská skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců modro-zelená

Dětská skluzavka Smoby v modré a zelené barevné kombinaci je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání zaručuje příjemný a pohodlný pocit z jízdy. Dětská skluzavka se dá jednoduše poskládat a znovu rozložit. Jedinečnou vlastností skluzavky XS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením, takže barvy zůstanou krásně svěží během dlouhých let. Dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se klouže na vodě. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné jako i její celá stabilita. Výška stupínků je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku po sklouznutí po zem je 125 cm. Má nosnost 20 kg. Šířka plochy na klouzaní je 38 cm.

Kbelík set do písku Šmoulové Mondo s konví 7 dílů (výška 14 cm) od 18 měsíců

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády. Tento set dětského stolku Voda&Písek 2v1 a skluzavky Toboggan XS s kbelík setem Lví hlídka potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné