Set stůl pro děti KidTable modrý Smoby s lavicí a stolečkem s UV filtrem

Popis produktu

Stůl pro děti KidTable s lavicí KidBench a stolečkem KidStool je originální sada doplňků pro děti od 18 měsíců. Set hraček nabízíme za akční cenu, takže při nákupu ušetříte. Sada zahradních doplňků od francouzského Smoby se vyznačuje prvotřídní kvalitou, odolností a sametově jemným povrchem, který je ošetřen anti UV filtrem, díky čemuž si i po letech zachová své krásné zářivé barvy. Doplňky se navzájem barevně i designově doplňují, děti je využijí celoročně – v exteriéru i interiéru.

Stůl pro děti KidTable Smoby modrý s UV filtrem od 18 měsíců

Stůl pro děti KidTable je moderní a originální zahradní doplněk od francouzského výrobce Smoby, který je vhodný pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Stolek je vyhotoven v modro-bílé barevné kombinaci a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru, který zabrání jejich vyblednutí. Ke stolku se pohodlně usadí 4 děti, které si mohou vychutnávat občerstvení se svými sourozenci a kamarády na zahradě nebo uvnitř domu. Dětský stolek se výborně hodí k domečkům Smoby a dalším zahradním doplňkům z kolekce, mezi které patří i prvotřídní židle KidChair, taburetky Kidstool a lavice KidBench.

Stolek je vyroben z nejkvalitnějších plastů pomocí speciální technologie Blow Molding, která dodává hračkám Smoby nejvyšší odolnost a pevnost. Stolek je velmi stabilní a jeho robustní nohy jsou přizpůsobeny i pro hru v interiéru. Oblé hrany zaručují dětem bezpečnost a povrch stolku je jemný, sametový na dotek. Výška stolku je 45 cm, takže na něj snadno dosáhnou i malé děti. Rozměry stolku jsou 76*52*45 cm a jeho váha je 3,9 kg. Praktický stůl tak bez námahy přesunete, kamkoli budete potřebovat a umožňuje rychlou montáž.

Lavice pro děti KidBench Smoby s UV filtrem od 18 měsíců

Lavice pro děti KindBench od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální doplněk do zahrady, na který se mohou posadit děti již od 18 měsíců. Lavice na sezení si své zářivé barvy zachová i po letech používání díky anti UV filtru, který zabrání jejich vyblednutí. Na lavici se mohou posadit 2 děti a je vhodná do zahrady, na dvůr, ale také ji využijete i v interiéru. Tento skvělý doplněk se výborně hodí k dětským domečkem Smoby a dalším zahradním doplňkem z kolekce, mezi které patří i oblíbené židle KidChair, taburetky Kidstool a stolky KidTable.

Lavice je vyrobena z prvotřídních plastů pomocí speciální technologie Blow Molding, která dodává hračkám Smoby nejvyšší odolnost a pevnost. Lavice je velmi stabilní a její robustní nohy jsou přizpůsobeny i na hru v interiéru. Oblé hrany zaručují dětem bezpečnost a povrch lavice je jemný, sametový na dotek. Celková nosnost lavice je až 50 kg a výška sedací plochy je 27 cm, takže se na ni snadno posadí i malé děti a budou mít skutečný pocit pohodlí. Rozměry lavice jsou 63*34*27 cm, přičemž její délka je 63 cm. Lavice váží pouze 1,6 kg, je skladná a snadno se dá v případě potřeby přemístit.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 modrý s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm od 18 měsíců

Taburetka pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalá taburetka a stoleček zároveň v pěkné modro-bílé kombinaci. Taburetka je vyrobena z kvalitního plastu a je opatřena anti UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani na slunci a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška dětské taburetky je 27 cm a má nosnost 50 kg. Taburetka KidStool je vhodná pro dětičky od 18 měsíců, které již umí samostatně sedět, protože taburetka nemá opěradlo. Její využití je opravdu multifunkční – děti ji používají k sezení a stejně tak poslouží jako stolek, na kterém si mohou hrát nebo si na něj odložit různé věci.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu76*52*45 cm
Celková výška45 cm
Rozměry balení54*12*79 cm
Celková délka76 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,9 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.