Set stůl Kidstool Smoby a 2 židle KidChair, vodní hra Waterplay Niagara, lodičky od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček od renomovaných evropských výrobců Smoby a BIG je tvořen dětským stolkem Kidstool s 2 židlemi KidChair a zábavnou vodní hrou Waterplay Niagara. Soupravu hraček nabízíme za akční cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i designově, výborně se doplňují a dětem poskytnou hodiny skvělé zábavy. S hračkami v setu za výborně zabaví sourozenci, i kamarádi.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrem 27 cm výška, nosnost 50 kg od 18 měsíců

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolek nebo taburetka k sezení pro všechny děti od 18 měsíců. Taburetka vyrobena z kvalitního plastu má UV filtr, takže její barvy nevyblednou ani na slunci a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška dětské taburetky je 27 cm a má nosnost 50 kg. Tuto multifunkční taburetku mohou chlapci a holčičky využívat i jako stolek, takže její použití je opravdu univerzální.

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair Smoby je dokonalá židlička pro dětičky od 18 měsíců. V tomto setu najdete až 2 židle, které překvapí vaše ratolesti. Jejich krásné barvy jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli může děťátko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Vodní hra pro děti Waterplay Niagara BIG skládací s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružství zažijí vaše děti při skládací vodní hře Niagara značky BIG. Skládací vodní dráha se dá sestavit podle fantazie, jednotlivé díly mají patentované spoje, které dítěti umožní libovolně sestavit vodní dráhu. Soustava vodní dráhy obsahuje manuální pumpu na vodu, kterou se vytváří vodní proud, aby mohly 3 loďky a vodní letadlo divoce brázdit vodními kanály. Díky zvýšené vodní skluzavce nabere loďka rychlost a dokáže svižně projet celou dráhou. Vodní hra Waterplay Niagara značky BIG obsahuje dohromady až 41 dílů. Hračka má zářivou modrou barvu, která evokuje dětské hry ve vodě. Skládací vodní dráha je vhodná pro chlapce i dívky ve věku od 3 let. Rozměry 130*90*22 cm jde o skutečně velkou hračku, se kterou si zahraje několik dětí najednou.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Další renomovaný výrobce je německý producent BIG, který vyrábí stejně kvalitní, bezpečné a jedinečné hračky z plastu. Big nabízí na své hračky nadstandardní záruku 3 roky. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Hračky splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. S hračkami v tomto úžasném cenově výhodném setu se vaše děti nikdy nebudou nudit. 

Doprava nad 39€ CZ

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení81*47*23 cm
Výška sedací plochy23 cm
Celková délka80 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg / 5,1 kg
Barvačervená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.