Set stůl Kidstool Smoby a 2 židle KidChair, stavebnice Peppa Pig v domečku od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček obsahuje dětský piknikový stolek Kidstool, 2 židle KidChair a stavebnici PlayBIG Bloxx Peppa Pig v domečku, která je kompatibilní s Lego kostkami. Hračky od evropských výrobců Smoby a BIG se výborně doplňují. Děti si mohou až ze 107 dílků stavět domeček prasátka Peppa na pracovní desce dětského stolu. Hračky v setu pocházejí od kvalitních výrobců Smoby a BIG, kteří jsou známí svou kvalitou a originálními výrobky. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti a ještě k tomu i ušetříte.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrem 27 cm výška, nosnost 50 kg od 18 měsíců

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolek nebo taburetka k sezení pro všechny děti od 18 měsíců. Taburetka vyrobena z kvalitního plastu má UV filtr, takže její barvy nevyblednou ani na slunci a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška dětské taburetky je 27 cm a má nosnost 50 kg. Tuto multifunkční taburetku mohou chlapci a holčičky využívat i jako stolek, takže její použití je opravdu univerzální.

Židle pro děti KidChair Smoby s UV filtrem, nosnost 50 kg, výška 27 cm, od 18 měsíců

Židle pro děti KidChair Smoby je dokonalá židlička pro dětičky od 18 měsíců. V tomto setu najdete až 2 židle, které překvapí vaše ratolesti. Jejich krásné barvy jsou chráněny UV filtrem a ani po dlouhém čase neztratí krásný zářivý odstín. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž celková výška i s opěradlem je 50 cm. Dětská židle má nosnost 50 kg a je skvělou židlí na to, aby se vaše děťátko učilo samostatně sedět v té správné poloze. Židli může děťátko používat při hraní, ale i během jídla či na zahradní párty a dokonale ladí s dětskými domečky Smoby.

Stavebnice pro děti PlayBIG Bloxx Peppa Pig v domečku BIG se 4 figurkami od 18 měsíců 107 dílů

Stavebnice PlayBIG Bloxx Peppa Pig v domečku je nádherná hračka vhodná pro děti od 18 měsíců od německého výrobce BIG. Pohádkový motiv prasátka jménem Peppa, které nejmenší děti baví v televizi už několik let, zaručí, že tuto pohádkovou skládačku bude milovat každý malý chlapeček i holčička. Z kousků skládačky se dá postavit krásný zářivě žlutý domeček, ve kterém bydlí 4 postavičky, děti si mohou vymyslet vlastní originální příběhy s prasátkem. Stavebnice pro děti má celkem 107 dílů a 4 figurky, jednotlivé kostky do sebe všelijak zapadají, možností na stavění a vymýšlení je mnoho. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní s kostkami Lego, tedy vaše děti si je mohou zkombinovat a postavit ještě větší, ještě lepší domečky, ještě krásnější a zajímavější hrady, zámky nebo cokoliv, co je napadne.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. BIG je německý výrobce, který vyrábí stejně kvalitní hračky. Na dětskou hračku BIG je poskytnuta záruka 3 roky. Výrobci Smoby a BIG jsou zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti. Hračky Smoby a BIG splňují i ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení81*47*23 cm
Výška sedací plochy23 cm
Celková délka80 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,3 kg / 5,1 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...