Set stůl Auta Piknik Smoby a dvě lavice, skluzavka Auta Toboggan XS 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního dětského stolku Piknik Cars a skluzavky Cars Toboggan XS pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech žluté a červené barvy. Set je složen z kvalitního dětského stolku Piknik Cars a z krásné skluzavky Cars Toboggan XS. Tyto se vzájemně barevně, tak i vzhledem, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, z něhož se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský stolek Piknik Auta Smoby s úložným prostorem od 2 let

Smoby piknikový stůl Cars s lavičkami a otvorem na slunečník je nádherný piknikový stolek, který svým moderním designem rozzáří každou zahrádku či dětský pokoj. Stolek je ve stylu oblíbeného dětského pohádky Cars-Auta. Stůl je proveden v krásné červené barvě, která je doplněna o žlutou barvu a o šedou barvu povrchu laviček. Je vyroben z velmi kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují vysokou odolností. Plastové materiály jsou zároveň sametové a příjemné na dotyk, čímž jsou bezpečné pro vaše malé ratolesti. Produkt dodržuje přísné evropské standardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hraček. Dětský piknikový stůl s lavičkami a otvorem na slunečník obsahuje anti UV filtr, díky kterému se barvy stolu zachovají a nevyblednou ani po delším čase. Výrobek je ideální hlavně pro holčičky od 2 let.

Rozměry stolu jsou 74*80*47 cm a výška piknikového stolku od země je 47 cm. Rozměry stolku jsou 78*48, rozměry laviček 52*16 cm a výška lavičky od země je 23 cm. Firma Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše děti. Piknikový stůl pro děti obsahuje dvě lavičky, které mají zaoblené hrany, takže jsou pro vaše dětičky velmi bezpečné a nehrozí jim žádný úraz. Stůlžlutou barvu a uprostřed má obrázek auta a otvor na slunečník. Stůl také obsahuje praktický úložný prostor na odkládání drobností. Dětský piknikový stůl s lavičkami a otvorem na slunečník mohou vaše dětičky využít při různých hrách, při kreslení, skládání stavebnic, ale i při jídle či odpočinku. Potěší nejen sourozenců, ale i dítě, které rádo dělí o hračky se svými kamarády, protože za stůl se vejde několik dětí.

Skluzavka pro děti Auta Smoby Toboggan XS s vodou délka 90 cm od 24 měsíců

Dětská skluzavka Smoby v červené a žluté barevné kombinaci s motivem oblíbené dětské pohádky Cars-Auta je jedna z nejkvalitnějších produktů mezi dětskými skluzavkami. Skluzavka Smoby má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a je vhodná pro děti již od 2 let. Je velmi bezpečná díky své ergonomické tvarované ploše na klouzání. Dětská skluzavka se dá jednoduše poskládat a znovu rozložit. Jedinečnou vlastností skluzavky XS Toboggan je UV filtr, který chrání povrch plastu pro slunečním zářením, takže barvy zůstanou krásně svěží během dlouhých let. Dětská skluzavka je doplněna praktickým otvorem na vodu, kde se dá napojit hadice a dítě se klouže na vodě. Stupínky dětské skluzavky jsou protiskluzové, bezpečné jako i její celá stabilita. Výška stupínků je 75 cm. Její celková šířka je 50 cm a délka od žebříku po sklouznutí po zem je 125 cm. Šířka plochy na klouzání je 38 cm. Má nosnost 20 kg.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set dětského stolku Piknik Auta a skluzavky Auta Toboggan XS potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*80*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení81*47*23 cm
Celková délka80 cm
Délka šmýkacej plochy90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,3 kg / 5,1 kg
Nosnost20 kg
Barvačervená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...