Set stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem a vozík na tahání s kbelík setem od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský stolek Voda&Písek 2v1 s mlýnem, otvorem na slunečník, vozík na tahání s kbelík setem a souprava báboviček do písku jsou originální a maximálně zábavné hračky na dvůr nebo do zahrady, které potěší všechny malé milovníky hry s pískem a vodou. Sada 3 hraček do písku i k vodě pochází z dílny francouzských výrobců Smoby a Écoiffier. Dětský stůl na hraní, vozík s kbelíkem a bábovičky do písku jsou dokonale sladěny a výborně se doplňují. Děti si na stolku mohou kreslit, hrát si nebo si vytvořit i malé pískoviště, kde si budou hrát s bábovičkami a mlýnem. Díky vysoké kvalitě, originálnímu provedení a jedinečným vlastnostem jsou hračky značky Smoby a Écoiffier velmi oblíbené. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při jeho koupi nejen potěšíte své děti hned třikrát, ale ještě i ušetříte.

Dětský stůl Voda&Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Smoby dětský stolek na hraní Voda&Písek 2v1 je krásný, robustní stolek, který je vhodný na hraní na zahrádku či na terasu bytu. Dětský stolek na hraní pro děti od 18 měsíců je specifický svou multifunkčností. Vrchní kryt stolku se dá sundat a pod ním se nacházejí dvě hlavní komory, do kterých se může dát voda nebo písek a děti se tak mohou vyřádit s bábovičkami a jinými hračkami. Po přikrytí vrchním krytem mohou vaše ratolesti na dětském stolku kreslit, obědvat nebo si hrát. Dále obsahuje malý červený mlýn, přes který mohou děti přesýpat písek nebo přelévat vodu. Děti mohou regulovat průtok vody, naplňovat jí bábovičky a jiné nádoby a protože mlýn je z průhledného plastového materiálu, mohou pozorovat, jak celý mechanismus funguje a mít tak o zábavu postaráno.

Součástí dětského stolku Voda&Písek 2v1 je i set hraček do písku: lopatka, hrabičky, lodička a dvě bábovičky. Pomocí nástrojů mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. S dětským stolkem na vodu a písek si vaše dětičky užijí spoustu zábavných chvil. Dětský stolek pro děti je vyroben z kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují odolností a jsou příjemné na dotek. Materiál má speciální anti UV ochranu před slunečním zářením, takže chrání barvy a ty zůstanou zářivé po dlouhou dobu. Stolek pro děti má čtvercový tvar je laděný v zelené, modré, bílé a červené barevné kombinaci a jeho rozměry jsou 69*69*46 cm. Výška stolu je 46 cm, výška mlýna 27 cm. Díky unikátnímu designu a prvkům, které dětský stůl Voda&Písek 2v1 obsahuje si ho vaše ratolesti okamžitě zamilují a stane se nedílnou součástí vaší zahrady či terasy.

Vozík pro děti Écoiffier s kbelík setem a konví 5 dílů od 18 měsíců světle modrý

Vozík pro děti Écoiffier je nádherný vozík na hry v zahradě vhodný pro nejmenší děti od 18 měsíců. Součástí balení je i plastový set pro děti do písku. Dětský set do písku obsahuje kbelík, sítko, konvičku, hrábě, lopatku a bábovičku. Kromě kbelíku se na vozíku nachází i pestrobarevné autíčko vhodné na veselé hry v písku, v zahradě nebo kdekoliv jinde. Vozík pro děti je vhodný od 18 měsíců. Je vyroben z kvalitního plastového materiálu. Ve vozíku si děti mohou převážet své nejoblíbenější hračky, stavební materiál v podobě písku nebo pomáhat rodičům v zahradě převážením květin a jiného nářadí. Rozměry vozíku pro děti jsou 70*20*21 cm.

Bábovičky do písku Mořská zvířátka Écoiffier 8 dílů od 18 měsíců

Bábovičky do písku ve tvaru mořských zvířátek jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. Pomocí báboviček mohou děti vytvářet v písku různé kreace a rozvíjet tak svou fantazii. Écoiffier set pro děti do písku je vyroben z pevného plastového materiálu. Dětské bábovičky jsou v rozměrech 13*12*10 cm. Set báboviček do písku se skládá z 8 kusů v jednom balení. Hra v písku u dětí aktivně podporuje příznivý vývoj jemné motoriky.

Smoby a Écoiffier jsou francouzskými výrobci dětských hraček s nezaměnitelným francouzským designem. Hračky pro děti jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, splňují přísné evropské normy a standardy. Manipulací s hračkami se u dětí rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Souprava hraček stolku na hraní s mlýnem, vozíku s kbelík setem a sadou báboviček do písku je zárukou dlouhodobé zábavy pro vaše dítě a jeho sourozence či kamarády a také je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku, na čerstvém vzduchu. Tento set dětského stolku Voda&Písek 2v1 s mlýnem a hračkami do písku ve vozíku potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu69*69*46 cm
Celková výška46 cm
Výška pracovní plochy46 cm
Rozměry balení70*17*72 cm
Celková délka69 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,50 kg / 5,55 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné