Set stavebnice Peppa Pig PlayBIG BLOXX 4 druhy s figurkami od 1,5-5 let

Popis produktu

Set 4 stavebnic PlayBIG Bloxx Peppa Pig je fantastická sada stavebnic pro všechny děti od 18 měsíců. Pohádkový motiv prasátka jménem Peppa, které nejmenší děti baví v televizi už několik let zaručí, že tyto pohádkové skládačky bude milovat každý malý chlapeček i holčička. Z kousků skládačky se dají postavit stavebnice s různými místy, kde Peppa Pig rád tráví čas s rodinkou. Stavebnice pro děti je vyhotovena z kvalitních materiálů, jednotlivé kostky do sebe bez problémů zapadají, děti mohou své stavby a výtvory obměňovat. Ve stavebnici jsou 4 figurky. Nejlepší na dětské stavebnici BIG je to, že je kompatibilní s kostkami Lego, tedy vaše děti si je mohou zkombinovat a stavět stavby od výmyslu světa.

Dětské stavebnice Lego či BIG jsou nejen velmi zábavnou a veselou hračkou, ale mají obrovský význam při vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké domky, hradby a bunkry, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. Zakupte tedy tuto skvělou sadu stavebnic svým dětem, aby tvořily, vymýšlely, bavily se a rozvíjely svou kreativitu na maximum.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Rodiče této značce důvěřují a chválí ji hlavně kvůli prokázané bezpečnosti, nejvyspělejší technice při výrobě a používání bezpečných materiálů. Na dětskou hračku je poskytnuta záruka 3 roky a plast obsahuje speciální UV filtr, který zajistí, že hračka je krásná a zářivá přesně jako první den. Německý výrobce je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, abyste během hry nikdy nemuseli bát o své ratolesti.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*18*12 cm
Rozměry balení40*30*25 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,2 kg
Note4 x set
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné