Set spotřebičů do kuchyňky Tefal Toaster Express Smoby s elektronickým kávovarem a ruční mixér s tlakovým hrncem

Popis produktu

Set spotřebičů do kuchyňky s toasterem, elektronickým kávovarem, mixérem a tlakovým hrncem představuje skvělý dárek pro děti od 3 let, které si rády hrají hry na profesi kuchařů. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci a dívky si vyzkoušejí práci šéfkuchařů, zjišťují, jak správně používat kuchyňské spotřebiče. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si logické myšlení a jemnou motoriku. Sada spotřebičů představuje skvělé rozšíření dětské kuchyňky, přičemž si s nimi děti mohou zahrát i samostatně.

Topinkovač Tefal Toaster Express Smoby se dvěma chleby a vyskakovací mechanikou

Topinkovač se 2 chleby Tefal Toaster Express od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na povolání kuchařů. Topinkovač v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily zabaví chlapce a dívky při hře v kuchyňce. Topinkovač je vybaven praktickou vyskakovací mechanikou, díky které po stisknutí knoflíku dokážou chlebíčky vyskočit do vzduchu jako u skutečného topinkovače. Topinkovač je vyroben z kvalitního plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na boku topinkovače se nachází logo mini Tefal. Dětský topinkovač má rozměry 15*6*8 cm. 

Espresso kávovar elektronický Rowenta Electronic Smoby se zvukem a světlem a šálek na kávu

Elektronický espresso kávovar Rowenta od francouzského Smoby v krásném šedo-bílém provedení s olivovými detaily představuje vynikající dárek pro všechny děti již od 3 let. Moderní kávovar nabídne malým kuchařům realistické funkce – jeho vrchní část lze otevírat, disponuje pohyblivou rukojetí, po stisknutí tlačítek dokáže svítit a vydávat zvuk jako při skutečné přípravě chutného espressa. Je vyroben z pevného a odolného plastu, který je sametový na dotek a díky zaobleným hranám je bezpečný pro hru dětí. Součástí balení je i praktický šálek.

Ruční mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ruční mixér Tefal Whisk Express od francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro děti od 3 let, které si rády hrají na kuchaře. Ruční mixér v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily představuje skvělý doplněk do každé dětské kuchyňky. Chlapci a dívky se mohou těšit na realistické míchání díky 2 bílým metličkám, které stačí nasadit na mixér a zmáčknout knoflík se zvukem Cric Cric, díky kterému se metličky dokážou mechanicky pohybovat. Mixér je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchycení. Na boku mixéru se nachází logo mini Tefal. 

Tlakový hrnec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrnec Tefal Clipso Pressure Cooker od francouzského výrobce Smoby potěší všechny chlapce a dívky již od 3 let. Tlakový hrnec v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily využijí děti při hře na šéfkuchaře. Hrnec je vybaven praktickým otevíracím systémem, díky kterému se děti mohou těšit na uvolnění poklice s pomocí knoflíků, přičemž je potěší také mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrnec je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na boku hrnce se nachází logo mini Tefal. Dětský tlakový hrnec má rozměry 19*13*12 cm.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu15*6*8 cm
Celková výška8 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost113 g
Notebez batérie
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.