Set kuchyňských spotřebičů Tlakový hrnec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby s mixérem toustovačem a rychlovarná konvice s kávovarem s filtrem

Popis produktu

Set spotřebičů do kuchyňky s tlakovým hrncem, mixérem, toustovačem a rychlovarnou konvicí s kávovarem okouzlí všechny děti od 3 let, které mají rády hry na povolání šéfkuchařů. Hračky v setu spolu designově a barevně ladí, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta. Chlapci a dívky si vyzkoušejí práci šéfkuchařů, zjišťují, jak správně používat kuchyňské spotřebiče. Hravým způsobem se přibližují světu dospělých, získají realistické zážitky, rozvíjejí si logické myšlení a jemnou motoriku. Sada spotřebičů představuje skvělé rozšíření dětské kuchyňky, přičemž si s nimi děti zahrají i samostatně.

Tlakový hrnec Tefal Clipso Pressure Cooker Smoby šedo-olivový

Tlakový hrnec Tefal Clipso Pressure Cooker od francouzského výrobce Smoby potěší všechny chlapce a dívky již od 3 let. Tlakový hrnec v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily využijí děti při hře na šéfkuchaře. Hrnec je vybaven praktickým otevíracím systémem, díky kterému se děti mohou těšit na uvolnění poklice s pomocí knoflíků, přičemž je potěší také mechanický zvuk Cric Cric. Tlakový hrnec je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na boku hrnce se nachází logo mini Tefal. Dětský tlakový hrnec má rozměry 19*13*12 cm.

Ruční mixér Tefal Whisk Express Smoby s metličkami

Ruční mixér Tefal Whisk Express od francouzského výrobce Smoby je vynikající hračka pro děti od 3 let, které si rády hrají na kuchaře. Ruční mixér v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily představuje skvělý doplněk do každé dětské kuchyňky. Chlapci a dívky se mohou těšit na realistické míchání díky 2 bílým metličkám, které stačí nasadit na mixér a zmáčknout knoflík se zvukem Cric Cric, díky kterému se metličky dokážou mechanicky pohybovat. Mixér je vyroben z pevného a odolného plastového materiálu, je ergonomicky tvarovaný pro co nejlepší uchycení. Na boku mixéru se nachází logo mini Tefal. 

Topinkovač Tefal Toaster Express Smoby se dvěma chleby a vyskakovací mechanikou

Topinkovač se 2 chleby Tefal Toaster Express od francouzského výrobce Smoby představuje originální dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na povolání kuchařů. Topinkovač v elegantním tmavě šedém provedení s olivovými detaily zabaví chlapce a dívky při hře v kuchyňce. Topinkovač je vybaven praktickou vyskakovací mechanikou, díky které po stisknutí knoflíku dokážou chlebíčky vyskočit do vzduchu jako u skutečného topinkovače. Topinkovač je vyroben z kvalitního plastového materiálu, je ergonomický tvarovaný pro co nejlepší uchopení. Na boku topinkovače se nachází logo mini Tefal. Dětský topinkovač má rozměry 15*6*8 cm. 

Rychlovarná konvice Tefal Kettle Express s mechanickým zvukem

Rychlovarná konvice Tefal Kettle Express v krásném šedém provedení s olivovými detaily potěší všechny malé kuchaře a kuchařky již od 3 let. Moderní rychlovarná konvice je skvělým doplňkem do každé dětské kuchyňky, přičemž si s ní lze hrát i samostatně. Otevíratelná konvice s odměrkou je vybavena tlačítkem na otevírání, které po popotáhnutí vydává mechanický zvuk, díky čemuž působí hra na kuchaře ještě realističtěji. Je vyrobena z odolného plastu, který je sametový na dotek a díky zaobleným hranám je pro děti bezpečná. Ergonomická bílá rukojeť je uzpůsobena pro dětské ruce pro co nejlepší manipulaci.

Kávovar Tefal Coffee Express Smoby s filtrem a nádobou na vodu šedo-olivový

Kávovar Tefal Coffee Expres ve stylovém šedo-bílém provedení s olivovými detaily představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 3 let, přičemž ji využijí při hře v dětské kuchyňce nebo samostatně. Moderní kávovar je vybaven filtrem a nádobou na vodu, působí realistickým dojmem – dítě si do kávovaru nalije potřebné množství vody, zavře víčko a stisknutím tlačítka přefiltruje vodu do odnímatelné nádoby s rukojetí. Špičkový dětský kávovar je vyroben z pevného a zároveň jemného plastu se zaoblenými hranami, díky čemuž je bezpečný pro hru dětí. Ve vrchní části kávovaru je vyobrazeno logo mini Tefal.

Francouzský Smoby je špičkový výrobce hraček, které se vyznačují osobitým vzhledem a všestranně rozvíjí vaše děti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na hračkách Smoby rozvíjejí v dětech kreativitu a individualitu, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu19*13*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost148 g
Průměr20 cm
Barvašedá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.