Set šlapací traktor s nakladačem Jim Loader BIG přívěsem a traktor Power BIG s nakladačem jako dárek

Popis produktu

Set šlapací traktor Jim Loader s nakladačem a přívěsem a traktor Power s nakladačem jako dárek je vynikajícím překvapením pro všechny kluky od 3 let, kteří milují hry na traktoristy a stavbaře. Moderní set hraček nabízíme za zvýhodněnou cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky od německého výrobce BIG jsou známé vysokou kvalitou, odolností a UV filtrem, díky kterému si zachovají nádherné barvy po dlouhá léta.

Traktor pro děti na šlapání Jim Loader BIG s nakladačem a přívěsem zelený

Dětský traktor Jim Loader je realistický traktor vhodný pro děti od 3 let. Traktor na šlapání má řetězový pohon, vlastní nabírací lžíci a přívěs v zadní části. Traktor pro děti má nosnost 50 kg a pohodlné nastavitelné sedadlo. Na volantu traktoru se nachází i klakson.

  • traktor na řetězový pohon
  • mechanický klakson
  • nakladač v přední části
  • nosnost nakladače 3 kg
  • přívěs v zadní části
  • nosnost přívěsu 25 kg
  • rozměry 169*46*54 cm
  • nosnost 50 kg
  • hmotnost balení 11,6 kg

Dětský traktor Power BIG s nakladačem délka 46 cm od 2 let zelený

Traktor BIG s nakladačem je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětské pracovní auto má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Traktor pro děti v krásném zeleném provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto má v základní výbavě pohyblivou lžíci s velkým objemem, která má úchyt upravený speciálně pro dětské ručky. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od 2 let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku. Tento traktor s pohyblivou nakládací lžící rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský traktor je dlouhý až 46. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby si dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou.

Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Doprava nad 39€ CZ
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodGermany
Rozměry produktu169*46*54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení102*52*47 cm
Celková délka169 cm
ZvukovéAno
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost11,6 kg
Nosnost50 kg
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
captcha